فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلوگاه مطرح کرد

اعزام 500 گلوگاهی به مناطق عملیاتی جنوب

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
کد مطلب : ۳۸۲۶۸۴
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلوگاه از اعزام 500 نفر به مناطق عملیاتی جنوب خبر داد و گفت: باید یاد و خاطرات شهدا و رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی را زنده نگه داریم و پیام آنان به نسل جوان منتقل کنیم.
۰
plusresetminus
اعزام 500 گلوگاهی به مناطق عملیاتی جنوب
به گزارش بلاغ، سید حسن یوسفی در گفتگو با خبرنگار ما، اظهار داشت: امروز حفظ و صیانت از فرهنگ اسلام واجبات است و این فرهنگ با توسل به شهدا میسر خواهد شد.

وی افزود: رسالت زائران سرزمین‌های نور، پیام رسانی شهدای عزت آفرین است که با نثار جان خود نظام جمهوری اسلامی ایران را برای همیشه بیمه کرده‌اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلوگاه با اشاره به اعزام 500 گلوگاهی به مناطق عملیاتی جنوب کشور در روزهای پایانی سال و ایام نوروز خبر داد و گفت: اولین مرحله از اعزام کاروان راهیان نور از تاریخ 20 اسفند آغاز شد و تا ۵ فروردین98 در قالب 10 کاروان ادامه خواهد داشت که هر یک از کاروان‌ها به مدت ۵ روز از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید خواهند کرد.

این مسئول بیان کرد: طلائیه، شلمچه، اروندکنار، هفت تپه، فکه و هویزه از جمله مناطقی هستند که تمامی زائران گلوگاهی از آن بازدید می‌کنند.

یوسفی در پایان گفت: باید یاد و خاطرات شهدا و رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی را زنده نگه داریم و پیام آنان را برای تقویت فرهنگ شهادت و ایثارگری به نسل جوان منتقل کنیم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خود درگیری و زوال رهبری آمریکا
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۲
مجلس دهم در برابر آئینه شفافیت
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۲
مجلس یازدهم بایدها و نبایدها
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴