تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰
کد مطلب : ۳۸۲۶۷۸
مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: تیم امداد و نجات بین‌المللی برای اولین بار در مازندران راه اندازی شد.
۰
plusresetminus
راه‌اندازی تیم امداد و نجات بین‌المللی در مازندران
به گزارش بلاغ، مجتبی اکبری در گفت‌گو با خبرنگار ما اظهار کرد: با توجه به اینکه یکی از ماموریت‌های مهم جمعیت هلال احمر ارائه خدمات امدادو نجات در سطوح بین المللی است و برای این منظور دانستن مهارت مکالمه زبان بین المللی یکی از الزامات است، در همین راستا برای اولین بار در جمعیت هلال احمر مازندران، گروهی متشکل از ۳۰ نفر از نجاتگران اکنون در حال فراگیری زبان انگلیسی هستند.

وی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر در ارائه خدمات امداد و نجات مرزی نمی‌شناسد و کاهش آلام بشری فراتر از مرز‌های جغرافیایی، نژادی، مذهبی و سیاسی از اصول هفتگانه این جمعیت است، افزود: برای رسیدن به این هدف ضروری است عوامل امدادی مشارکت کننده در تیم‌های عملیاتی باید به مهارت مکالمه زبان بین‌المللی مسلط باشند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: در راستای تحقق این هدف با همکاری یکی از نجاتگران مدرس زبان انگلیسی، دوره آموزشی با مشارکت ۳۰ نفر از نجات گران و امدادگران و کارکنان هلال احمر استان تشکیل شد.

اکبری گفت: هم اکنون این دوره‌ها در حال برگزاری است و به زودی تشکیل تیم بین المللی امداد و نجات هلال احمر مازندران رونمایی خواهد شد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خود درگیری و زوال رهبری آمریکا
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۲
مجلس دهم در برابر آئینه شفافیت
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۲
مجلس یازدهم بایدها و نبایدها
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴