سرپرست پلیس آگاهی مازندران عنوان کرد

کشف 77 هزار و 700 عدد انواع مواد محترقه در قائم‌شهر

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
کد مطلب : ۳۸۲۶۵۸
سرپرست پلیس آگاهی مازندران از کشف 77 هزار و 700 عدد انواع مواد محترقه و دستگیری یک عامل تهیه و توزیع آن در شهرستان قائم‌شهر خبر داد.
۰
plusresetminus
کشف 77 هزار و 700 عدد انواع مواد محترقه در قائم‌شهر
به گزارش بلاغ، سید جعفر ساداتی طی گفت‌وگویی از کشف 77 هزار و 700 عدد انواع مواد محترقه و دستگیری یک عامل تهیه و توزیع آن در شهرستان قائم‌شهر خبر داد.
 
وی گفت: به منظور پیشگیری از حوادث ناگوار ناشی از چهارشنبه آخر سال، ماموران پلیس آگاهی قائم‌شهر با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یکی از عاملان عرضه مواد محترقه در این شهرستان شدند.
 
سرپرست پلیس آگاهی مازندران خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی‌های قضائی ماموران با بررسی‌های همه جانبه و شناسایی محل نگهداری مواد محترقه توسط متهم، در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.
 
ساداتی با بیان اینکه ماموران در ادامه این عملیات توانستند، 77 هزار و 987 عدد مواد محترقه کشف کنند که متهم آن را در داخل باغی مخفی کرده بود، بیان کرد: کارشناسان ارزش این محموله را 300 میلیون ریال ارزش‌گذاری کردند.
 
سرپرست پلیس آگاهی مازندران در پایان از شهروندان و خانواده‌ها خواست که ضمن مراقبت از فرزندان خود برای پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال، در صورت شناسایی عاملان ناهنجاری اجتماعی و تهیه و توزیع کنندگان مواد محترقه مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام دارند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خود درگیری و زوال رهبری آمریکا
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۲
مجلس دهم در برابر آئینه شفافیت
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۲
مجلس یازدهم بایدها و نبایدها
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴