تاریخ انتشارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷
کد مطلب : ۳۸۱۳۰۷
هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی طی گزارشی منظم ترین نمایندگان در حضور و غیاب و فعال ترین نمایندگان در میزان مشارکت در رای گیری های جلسات علنی را معرفی کرد که تنها نام 2 نماینده مازندرانی به چشم می‌خورد.
۱
plusresetminus
2 نماینده مجلس مازندران در جمع منظم‌ترین‌های دوره دهم
به گزارش بلاغ، هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی طی گزارشی منظم ترین نمایندگان در حضور و غیاب و فعال ترین نمایندگان در میزان مشارکت در رای گیری های جلسات علنی را در سه ماهه سوم اجلاسیه سوم دوره دهم معرفی کرد.

هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی طی نامه ای در مورخ هشتم اسفندماه هزار و سیصد و نود و هفت، 10 تن از نمایندگان محترمی که طی سه ماهه سوم اجلاسیه سوم دوره دهم مجلس منظم ترین حضور را در جلسات علنی و کمیسیون های متبوع داشته اند معرفی و از آنها تقدیر و تشکر به عمل آورد.

در جمع نمایندگانی که منظم ترین حضور در جلسات علنی و کمیسیون متبوع داشته اند نام علی اصغر یوسف نژاد نماینده  ساری و میاندورود در مجلس شورای شورای و شمس الله شریعت نژاد نماینده تنکابن، رامسر و عباس آباد دیده می شود.

همچنین بر اساس این گزارش، هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی؛ 10 نفر از نمایندگان که بیشترین مشارکت را در رای‌گیری‌های جلسات علنی مجلس شورای اسلامی طی سه ماهه سوم اجلاسیه سوم دوره دهم داشته اند معرفی و از آنها نیز تقدیر و تشکر به عمل آورد تنها شمس الله شریعت نژاد نماینده تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی در لیست 10 نفره قرار دارد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
احمدی
سلام تعجب میکنم شما نون نظام را میخورید ازچه کسانی حمایت میکنیداین دو نفردرکدام اردوگاه هستند؟نقش شان درحل مشکل مردم چقدربود؟ای کاش یک نقدی میکردیداینقدرروی صندئلی مجلس نشسته بودیدخروجی شماچه بود؟دست شمادرد نکند خیلی زودبرای آنهاتبلیغات راشروع کردید