تاریخ انتشاردوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۲
کد مطلب : ۳۷۹۲۵۳
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مازندران بر لزوم وجود تفکر انقلابی برای پیشرفت کشور تاکید کرد و گفت: انقلاب اسلامی به واسطه حفظ ارزش‌ها ماندگار است.
۰
plusresetminus
انقلاب اسلامی به واسطه حفظ ارزش‌ها ماندگار است/ لزوم وجود تفکر انقلابی برای پیشرفت کشور
به گزارش بلاغ، سیدامیر سادات کرمی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن و در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: بر اساس نظریات دانشمندان غربی انقلاب‌ها پس از 25 سال به گذشته برمی‌گردند اما تنها انقلابی که برخلاف این نظریات بوده انقلاب اسلامی ایران است چراکه ارزش‌ها و هنجارهای جمهوری اسلامی پس از گذشت 40 سال همچنان در کشور جاری است.

وی با اشاره به اینکه یکی از ارزش‌های انقلاب موضوع راهپیمایی‌ها است خاطرنشان کرد: امنیت، استقلال سیاسی و بسیج مردمی از نمونه‌هایی است که می‌توان به عنوان دستاورد چهل ساله انقلاب از آن یاد کرد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مازندران با گرامی‌داشت رشادت‌های مدافعان حرم و حافظان امنیت داخلی، تصریح کرد: مدافعان حرم و حافظان امنیت با رشادت‌های خود توانستند برگ زرینی را به افتخارات جمهوری اسلامی اضافه کنند و موجب امنیت و آرامش ملت ایران باشند.

سادات کرمی یادآور شد: کشوری که امروز موشک بالستیک، ماشین نظامی ضد گلوله می‌سازد که یک روزی آن را قرض و با قیمت چند برابر تهیه می‌کرد، قطعا می‌تواند خودروی خوب هم تولید کند که این امر درسی است که نشان می‌دهد که با مدیریت انقلابی می‌توان کارهای بزرگی را صورت داد و در غیر این صورت پیشرفت چندانی حاصل نمی‌شود.

وی با بیان اینکه مردم همیشه پای کار انقلاب ایستاده‌اند، گفت: علت شرایط بد اقتصادی که در حال حاضر جامعه با آن درگیر است؛ خصومت دشمن، ناکارآمدی قسمتی از دولت و فقدان تفکر انقلابی است که اگر این موارد اصلاح شود مشکلات موجود برطرف می‌شود.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مازندران خاطرنشان کرد: دشمن باید بداند که بیشترین جمعیت راهیان نور و پرشورترین افراد در راهپیمایی‌ها از نسل چهارم انقلاب اسلامی هستند و همین امر می‌تواند مهمترین پیام به دشمنان این مرز و بوم باشد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما