تاریخ انتشاردوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۵
کد مطلب : ۳۷۹۲۵۰
امام جمعه شهر پل‌سفید گفت: بیگانگان با تبلیغات سعی در تضعیف جمهوری اسلامی دارند و می‌خواهند روح ملت ایران را در این مبارزات به انفعال بکشانند اما ایران با داشتن چنین ملتی هیچگاه مغلوب آنان نمی‌شود.
۰
plusresetminus
ایران با داشتن ملتی آگاه هیچگاه مغلوب بیگانگان نمی‌شود
به گزارش بلاغ، حجت الاسلام احمد قربانی، در مراسم راهپیمایی 22 بهمن، شهر پل‌سفید، با بیان اینکه جمهوری اسلامی در سایه فداکاری‌ها برپا شد، افزود: ملت‌ها در اثر سستی یا باید مزدور بیگانه شده و یا در تاریخ محو شوند اما چهل سال مقاومت و ایثار مردم این سرزمین موجب استقلال و جاودانی این سرزمین در تاریخ شد.

وی از جمله دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی به حوزه بهداشت و درمان اشاره کرد و افزود: با پیشرفت در حوزه بهداشت دیگر بسیار کم شاهد مرگ و میر کودکان هستیم و سن میانسالی بالا رفته است و همچنین، امروز ما به هشت کشور برق صادر می‌کنیم درحالی که در ابتدای انقلاب، در حین جراحی‌ها برق قطع می‌شد.

امام جمعه شهر پل‌سفید، با اشاره به بدعهدی‌ها و تهدیدهای دشمنان و استکبار جهانی در طی این چهل سال در قبال ملت ایران، گفت: استکبار جهانی خیال می‌کند که ما برای ادامه حیات به آنها باج می‌دهیم و حضور امروز شما مردم در اینجا و در سراسر کشور نشان داد که ملتی زنده هستید.

قربانی با بیان اینکه دشمن چنان توطئه می‌کند که کسانی که خدمت کرده‌اند هم به شک می‌افتند، افزود: بیگانگان با تبلیغات سعی در  تضعیف جمهوری اسلامی دارند و می‌خواهند روح ملت ایران را در این مبارزات به انفعال بکشانند اما ایران با داشتن چنین ملتی هیچگاه مغلوب آنان نمی‌شود.

وی با اشاره به سرکارآمدن دولت سرکش امریکا، به هشدار رهبری مبنی بر بدعهدی امریکا اشاره کرد و گفت: این کشور خوی استکباری و استعماری سیری‌ناپذیر دارد و نه یک رابطه بلکه یک نوکر می‌خواهد.

امام جمعه شهر پل‌سفید با بیان اینکه این مردم فرزندان مکتب تشیع و ایران آزاد هستند، گفت: جنایتکارانی که امروز دم از صلح، آزادی و حقوق بشر می‌زنند همان کسانی هستند که در بهمن 57 قصد داشتند تا ملت ایران را بواسطه خیزش عظیمش بمباران هوایی کنند و به مسلسل ببندند.

قربانی با اشاره به قدرت موشکی ایران، گفت: مردم ایران در حال دفاع از خود هستند و حق مشروع هر ملتی است که از خود دفاع کند و دشمن بداند که ایران امروز، ایران سال 57 نیست و از غصه بمیرید و سنت خدا این است که دولت استکبار خاتمه یابد و همه در زیر پرچم خداوند قرار می‌گیرند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما