عضو شورای عالی قضایی کشور:

عزت ایران در مقاومت و ایستادگی است

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۴
کد مطلب : ۳۷۹۲۴۰
عضو شورای عالی قضایی کشور گفت: آقایی و بزرگی هزینه دارد. عزت ما در مقاومت ماست.
۰
plusresetminus
عزت ایران در مقاومت و ایستادگی است
به گزارش بلاغ، حجت الاسلام محمد دوست در مراسم گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران در تجمع ۱۳ هزار نفری مردم شهرستان تنکابن  با اشاره به آیه ۲۱۱ سوره مبارکه هود بر استقامت ملت مسلمان تاکید کرد، گفت: استقامت در راحتی نیست، افرادی که در وضعیت راحت، با خانه ماشین و حقوق آنچنانی هستند؛ مقاومتی ندارند. پیامبر اکرم صلی الله در شعب ابی طالب و از دست دادن یاران شهیدش مقاومت کرد، آن کودک ۶ ساله با شهادتش در عربستان مقاومت کرد درحالی که دنیای استکبار خفه بود.

وی افزود: آقایی و بزرگی هزینه دارد. مقاومت سیاسی و اجتماعی و خانوادگی نیاز است. ملت بزرگ ایران مقاومت کنید کمااینکه در این چند سال مقاومت کردید. عزت ما در مقاومت ماست.

این مسئول خاطر نشان کرد: مقاومت به معنی شمشیر زدن نیست همین که در صحنه ایم، مقاومت است.

محمد دوست ادامه داد: استراتژیک امروز دنیا حضور ملت‌هاست. هر ملتی در صحنه باشد، آن حکومت مستقر خواهد بود.

وی متذکر شد: خروجی تفکر امام (ره) بسیجی، حججی، زیر دریایی و موشک و... است اما در مقابل آن تفکر لیبرالی، سرمایه داری قرار دارد که خروجی اش پراید آدم کش و نگه داشتن ماشین ها در انبار برای گران شدن است!

این مسئول قوه قضائیه با اشاره به اینکه انقلاب در طول این 40 سال اقسام گوناگونی از حمله ها و هجمه ها را دیده، عنوان کرد: لیبرال ها، منافقین، قائده های مختلف قومی و قبیله ای، جنگ 8 ساله و فتنه ها و...، انقلاب از همه ی این ها گذشت و رمز پیروزی، قرار گرفتن ملت حول امامشان بود.

محمد دوست در پایان با یادآوری این موضوع که امروز در برهه جنگ اقتصادی قرار داریم، راه عبور از این گردنه را نیز تبعیت از رهبری و فرامین ایشان دانست.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما