در بازدید از استادیوم شهید وطنی قائمشهر مطرح شد

تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال جایگزین تابلوهای چوبی می‌شود

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰
کد مطلب : ۳۷۹۲۳۲
مسئول بازاریابی و امور تبلیغاتی هیات فوتبال مازندران گفت: تابلوهای تبلیغاتی چوبی دور زمین نساجی به هیچ وجه مورد تایید ما نیست و بزودی تابلوهای دیجیتالی را در بازی‌های لیگ برتر برپا خواهیم کرد.
۰
plusresetminus
تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال جایگزین تابلوهای چوبی می‌شود
به گزارش بلاغ، مهرداد حسینی در حاشیه دیدار نساجی و تراکتور در بازدید از تبلیغات های دور زمین استادیوم شهید وطنی اظهار کرد: تابلوهای تبلیغاتی چوبی به هیچ وجه مورد تایید ما نیست و بزودی تابلوهای دیجیتالی را در بازی های لیگ برتر برپا خواهیم کرد.

وی ادامه داد: به دنبال این هستیم با بروز کردن این موارد از لحاظ ظاهری و تبلیغاتی شکل و شمایل بهتری به چینش این تبلیغات در استادیوم بدهیم.

مسئول بازاریابی و امور تبلیغاتی هیات فوتبال مازندران بیان کرد: تمامی تبلیغات ها باید مورد تایید سازمان لیگ باشد و هیچ تبلیغاتی بدون هماهنگی با فدراسیون و سازمان لیگ نباید در هیچ قسمتی از استادیوم قرار بگیرد چون در صورتی که این اتفاق رخ دهد با جریمه مواجه خواهیم شد.

حسینی ضمن ابراز امیدواری از پای کار آمدن سرمایه گذار ها در فوتبال مازندران، گفت : با حضور نساجی در لیگ برتر فوتبال کشور امیدواریم شرایط برای حضور سرمایه گذارها و اسپانسر ها برای حمایت از فوتبال مازندران فراهم شود تا از این طریق بتوانیم به پیشرفت فوتبال مازندران در تمامی رده ها کمک کنیم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما