فرماندار رامسر در راهپیمایی 22 بهمن:

دشمن با ماهیت ایران اسلامی مخالف است

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۲
کد مطلب : ۳۷۹۲۲۲
فرماندار رامسر گفت: دشمنان ما با ماهیت اصیل و ظلم ستیز انقلاب اسلامی مقابله دارند و سعی می کنند تا ماهیت نظام ما را از بین ببرند.
۰
plusresetminus
دشمن با ماهیت ایران اسلامی مخالف است
به گزارش بلاغ، محمد آزاد در راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرستان رامسر ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا اظهار کرد: 22 بهمن هر سال مظهر وحدت و همبستگی سلایق سیاسی و اجتماعی گوناگون در بستر انقلاب اسلامی است که برای هدفی مشترک و اعتلای نظام جمهوری اسلامی گرد هم می‌‌آیند.

وی افزود: نهضت مبارزه با ظلم و استکبار به صورت جدی و عملی از سال ۱۳۴۲ با مبارزات شجاعانه امام آغاز شد و نهضت انقلاب بصورت سیاسی و فرهنگی در توده های عظیم مردم شکل گرفت.

فرماندار رامسر بیان کرد: توده‌های عظیم مردم با پیروی از بیانات امام خمینی (ره) و یاران امام در جای جای کشور مسیر نهضت را پویا و زنده نگه داشتند تا منجر به پیروزی انقلاب اسلامی در سال 57 شد.

این مسئول با اشاره به اینکه امام بعد از انقلاب بستر لازم را برای اسلامیت و جمهوریت مهیا کرد، خاطرنشان کرد: مشارکت مردم در سرنوشت کشور و حق انتخاب مسئولان با شعار مردم‌سالاری دینی پس از قرن‌ها در ایران اسلامی شکل گرفت و مردم توانستند در تعیین سیاست‌های مدیریتی کشور دخیل شوند.

آزاد یادآور شد: انقلاب اسلامی ایران با همه انقلاب های دنیا فرق دارد زیرا رهبری این انقلاب چه در دوران امام خمینی (ره) و چه در دوران مقام معظم رهبری بر پایه عدالت و حق بوده است و رهبران انقلاب اسلامی هیچ وقت به دنبال قدرت و ثروت شخصی نبوده‌اند.

وی گفت: دشمنان پس از انقلاب در بخش‌های مختلف برای کشور چالش ایجاد کردند و این دشمنی همچنان ادامه دارد که نمونه آشکار آن جنگ تحمیلی بود که به همت همه مردم و نیرو‌های بسیجی و انقلابی به دفاع مقدس تبدیل شد.

فرماندار رامسر با بیان اینکه دشمنان با ماهیت نظام اسلامی مخالف هستند اظهار کرد: دشمنان تحریم های ناجوانمردانه ای را بر علیه مردم ایران به کار بسته اند اما بدانند که مردم ایران با رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری و مشارکت مردم این مشکلات را پشت سر خواهند گذاشت.

این مسئول ادامه داد: زمانی تصمیمات کشور در کاخ‌های دشمنان گرفته می‌شد، اما حالا به برکت نظام ایران بازیگر اصلی در نظام بین‌الملل تبدیل شده است و نقش ایران در دنیا برجسته است.

آزاد در پایان با اشاره به اینکه شعار وحدت امروز نباید لقلقه زبان باشد و باید همه در کنار هم باشیم گفت: همه باید در راستای منافع ملی قدم برداریم و هزینه بدهیم زیرا آن وقت است که می‌توانیم مسیر رسیدن به آرمان‌ها را آسان‌تر از همیشه طی کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما