تاریخ انتشاريکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۲
کد مطلب : ۳۷۹۱۹۰
فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: پس از دهه فجر ۱۶۰۰پروژه را در حوزه و عرصه‌های مختلف آغاز و در زمان‌بندی شش ماهه تحویل خواهیم داد.
۰
plusresetminus
اجرای 1600 پروژه توسط سپاه کربلا بعد از دهه فجر در مازندران
به گزارش بلاغ، سردار محمدحسین بابایی بعد از ظهر امروز در مراسم افتتاح پروژه ها در شهرستان جویبار اظهار کرد: نتیجه چهل سال ایستادگی، مقاومت و خنثی کردن فتنه‌های خارجی و داخلی در جمهوری اسلامی ایران این شد که در همه حوزه‌های مختلف علمی، صنعتی، دفاعی و ... ایران جز بهترین‌های دنیا شناخته شد.

وی افزود: دشمنان در آستانه چهل سالگی تمام تلاش خود را برای تخریب چهره انقلاب اسلامی کردند ولی هم‌چون سیاست‌های قبلی به شکست انجامید و امروز ملت ما به ایرانی و اسلامی بودن خود افتخار می‌کند.

فرمانده سپاه کربلا مازندران خاطرنشان کرد: متأسفانه برخی از مسئولین داخلی بدون توجه به منویات مقام معظم رهبری؛ هم‌نوا با دشمنان به دنبال ضربه زدن به انقلاب اسلامی هستند.

بابایی تصریح کرد: راه برون رفت از مشکلات تقوا سیاسی، اجتماعی و اطاعت از ولایت فقیه است.

وی با بیان اینکه خدمت به مردم از مهم‌ترین وظایف است و امروز در عرصه جهاد اقتصادی و محرومیت زدایی اقدامات خوبی انجام شد گفت: پس از دهه فجر ۱۶۰۰پروژه را در حوزه محرومیت‌زدایی، آموزش درعرصه‌های مختلف، ساخت خانه محرومان، کمک به تولید شروع می‌کنیم و در در زمان‌بندی شش ماهه تحویل داده می‌شود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما