تاریخ انتشاردوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۲
کد مطلب : ۳۷۹۱۰۴
رئال مادرید که پس از اخراج لوپتگی به نظر کارش در فصل جاری تمام شده می رسید، حالا با سولاری اوج گرفته است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،رئال که در لالیگا پس از شکست برابر سوسیداد به 4 برد متوالی دست یافته بود، امروز در دربی مادرید نیز بر اتلتیکو پیروز شد و موقتا به 5 امتیازی بارسا رسید. رئال با سولاری به فرم همیشگی خود برگشته و حالا یک مدعی جدی در تمام جام ها محسوب می شود.

سانتی سولاری پس از پیروزی 1-3 در زمین اتلتیکو و در پاسخ به سوالی در مورد تحول شگرف رئال گفت:« این یک پیروزی تیمی بود. راه دیگری برای پیروزی بر اتلتیکو وجود نداشت. بازی در زمین اتلتیکو دشواری های خاص خود را دارد. آنها تیمی قدرتمند و جنگنده هستند. یک بازی گروهی منسجم تنها راه برتری در این بازی بود. در هر زمینه ای برتر و قدرتمند بودیم و این بهترین بازی ما از ماه دسامبر تا کنون بود.

رمز موفقیت و تحول ما در بازیکنان است. ما الان مثل یک تیم واقعی بازی می کنیم. وقتی توپ را از دست می دهیم، همه برای بازپس گیری آن تلاش می کنند. هیچکس در زمین قدم نمی زند و در زمان حمله نیز باهم به سمت دروازه یورش می بریم. هر کسی در زمین است، با قلبش بازی می کند و تمام انرژی اش را در زمین می گذارد. هر تقدیری اگر هست باید متوجه بازیکنان شود. امروز از همه رضایت کامل داشتم.»

 

رگیلون:« او می تواند برای بازیکنان تیم های پایه یک الگوی بزرگ باشد. رگیلون شانس رقابت برای رسیدن به ترکیب ثابت نصیبش شد و به خوبی از آن استفاده کرد.»

 

گرت بیل:« شرایط گرت فوق العاده است. گرت کار اتلتیکو را با گلی که زد تمام کرد و روز به روز نیز بهتر می شود. در رختکن او را بسیار شاد و خوشحال دیدم.»

 

داوری:« ما مربیان نمی توانیم صحنه های مشکوک را بلافاصله ببینیم و باید منتظر نشست و امیدوار ماند که تصمیم داور درست باشد.»

 

وینیسیوس:« وینی یک بچه است و برخی مواقع فراموش می شود که تنها 18 سال دارد. تازه به رئال آمده و طبیعی است که رفته رفته اشتباهات و نقایصش برطرف خواهد شد. درخشش او فوق العاده بوده و خوشحالم که درون تیم بهترین مشاوران را دارد. وینی مسیر کاملا درستی را طی می کند و آینده درخشانی دارد.»

 

 لالیگا:« رئال تا روز آخر برای همه جام ها می جنگد. هنوز هیچ چیز تمام نشده است. الان دوم هستیم ولی باید به همین مسیر ادامه داد چون اطمینان دارم که اتلتیکو به مبارزه ادامه خواهد داد. آنها تیم خوبی هستند با یک مربی فوق العاده. وظیفه ما پیروزی در بازی های باقیمانده است و سپس امیدوار ماندن به لغزش بارسا. رئال همیشه مدعی قهرمانی است.»

منبع : ورزش 3
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما