تاریخ انتشاردوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۲
کد مطلب : ۳۷۹۱۰۰
پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی می‌گوید پیروزی مقابل چلسی او را مطمئن خواهد کرد که تکلیف قهرمان امسال لیگ برتر در جدالی نفس‌گیر و میلی‌متری تعیین خواهد شد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،پپ گواردیولا می‌گوید از قدرت و ظرفیت تیمش منچسترسیتی برای رقابت تنگاتنگ در کورس قهرمانی لیگ برتر بسیار راضی است و اگر شاگردانش امروز مقابل چلسی پیروز شوند، مشخص خواهد شد که جدال برای قهرمانی امسال تنها بین دو غول بزرگ لیورپول و سیتی، و در مبارزه‌ای نفس‌گیر و میلی‌متری انجام خواهد شد.

 

سیتی امروز در حالی به مصاف چلسی می‌رود که می‌داند در صورت پیروزی با لیورپول صدرنشین هم‌امتیاز خواهد شد، هر چند لیورپول یک بازی کمتر خواهد داشت. چلسی اما در رتبه پنجم جدول قرار دارد، یعنی همان رتبه‌ای که فصل گذشته را با آن به پایان رساند. این در حالی است که چلسی در فصل 2016-2017 توانسته بود با هدایت آنتونیو کونته قهرمان لیگ برتر شود.

 

 

 

گواردیولا پیش از بازی امروز گفت به اینکه تیمش به سرنوشت چلسی و تیم‌های دیگری که بعد از یک دوره قهرمانی دچار افت شده‌اند، دچار نشده، افتخار می‌کند.

 

گواردیولا به خبرنگاران گفت:" من می‌دانم در پنج شش سال گذشته تیم‌هایی که قهرمان شده‌اند سال بعد چه اتفاقی برایشان افتاده . همه آنها دچار افت شده‌اند و دیگر شانس قهرمانی در لیگ برتر را نداشته‌اند. ولی ما حالا در کورس قهرمانی هستیم. یکی از چیزهایی که در این فصل من را خیلی خوشحال می‌کند همین است".

 

گواردیولا در ادامه گفت:" ما می‌خواهیم تا پایان در این رقابت تلاش کنیم و بازی روز یکشنبه با چلسی می‌تواند به ما کمک کند. اگر این بازی را پیروز شویم کاملا مطمئنم که تا پایان فصل در کورس قهرمانی خواهیم ماند و یک بار دیگر برای بالا بردن جام مبارزه خواهیم کرد".

 

منبع : ورزش 3
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما