تاریخ انتشارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۰
کد مطلب : ۳۷۸۹۸۶
رئیس پلیس راه مازندران از لغو محدودیت ترافیکی جاده‌های چالوس و هراز که قرار بود عصر امروز یکطرفه شود خبر داد.
۰
plusresetminus
محدودیت ترافیکی جاده‌های چالوس و هراز لغو شد
به گزارش بلاغ، سرهنگ علیرضا قدمی طی گفت‌وگویی با بیان اینکه هم اکنون شاهد بارش پراکنده باران در برخی نقاط کوهستانی استان هستیم، گفت: هم اکنون آمدوشد خودرو‌ها در جاده‌های هراز، چالوس، سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است.

وی به لغو محدودیت ترافیکی جاده‌های هراز و چالوس اشاره کرد و افزود: قرار بود جاده هراز محدوده آب اسک به رودهن از ساعت ۴ بعدازظهر و جاده چالوس از مرزن آباد به کرج از ساعت ۵ بعد از ظهر امروز یکطرفه شود که به دلیل روان بودن ترافیک این محدودیت ترافیکی لغو شد.

قدمی با بیان اینکه جاده های هراز و چالوس در روز ۲۲ بهمن امسال یکطرفه می‌شود، افزود: آمد وشد انواع وسائل نقلیه از ساعت ۲ بعد از ظهر روز دوشنبه ۲۲ بهمن ماه تا ساعت ۲ بامداد روز سه شنبه ۲۳ بهمن ماه از کرج به مرزن آباد و از رودهن به آمل ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۵ بعد از ظهر روز دوشنبه تا ساعت ۲ بامداد روز سه شنبه از مرزن آباد به کرج یکطرفه می‌شود.

قدمی افزود: رفت و آمد همه وسایل نقلیه از ساعت ۴ بعد از ظهر روز دوشنبه تا ساعت ۲ بامداد روز سه شنبه از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) یکطرفه می‌شود.

وی گفت: آمدوشد موتور سیکلت به جز موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک تا ساعت ۷ صبح روز سه شنبه ۲۳ بهمن ماه از جاده‌های کرج- چالوس، هراز، سوادکوه و بالعکس ممنوع است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما