تاریخ انتشارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۹
کد مطلب : ۳۷۸۹۸۲
فعال اجتماعی با بیان اینکه نقش انقلاب اسلامی تاریخ‌ساز است گفت: ملت ایران به‌خود ببالد که با ولایتمداری و دینداری خود، برگزیده خداوند و طلایه‌دار نابودی شیاطین و ظهور آخرین ذخیره امامت و ولایت است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، محمداسماعیل امام‌زاده در جمع مردم شیردارکلای شهرستان نور انقلاب اسلامی را محصول تلاش ایثارگرانه مردم ایران در راه تحقق حاکمیت اسلام با تقدیم شهداء دانست و اظهار داشت: نظام اسلامی عطیه‌ی الهی به ملت ایران در ازاء فداکاری در مسیر ایمان و اعتقاد بود.

وی نهضت بیداری در جهان علیه ظلم و فساد را نتیجه مبارزات ملت ایران و صدور انقلاب اسلامی ذکر کرد و  گفت: ورود بی‌نظیر مردم کشورهای مختلف اعم از اسلامی و غیراسلامی به صحنه مبارزه با قدرت‌های سرمایه‌سالاری بویژه شیطان بزرگ امریکا از نتایج صبر و مقاومت ملت بزرگ ایران است.

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در مازندران تاثیر نظام اسلامی را در گرو کارآمدی دولت‌های منتخب مردم برشمرد و عنوان کرد: با کیاست و تیزبینی حضرت امام، نظام اسلامی مبتنی بر جمهوری اسلامی و اصالت‌بخشیدن به مردم و بصیرت آنان پیشنهاد و مورد تائید مردم در همه‌پرسی قرار گرفت، بدین جهت مردم برای صیانت از ارزش‌های برآمده از خون شهداء باید در انتخابات خود نهایت دقت را بعمل آورند تا افرادی در تراز انقلاب اسلامی انتخاب شوند.

وی عامل اصلی پیروزی چهل ساله انقلاب اسلامی در مقابل دسائس بی‌شمار روزانه دشمنان انقلاب را حضور مردم در همه صحنه‌های دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی دانست و افزود: در هر 22بهمن مردم با حضور حماسی خود همه سناریوها و سرمایه‌گزاری امریکایی‌ها را نقش بر آب می‌کنند و خلق حماسه امسال در 22بهمن، پاسخی قاطع از سوی ملت بزرگ ایران به یاوه‌گویی‌های ترامپ و خناسان جهانی خواهد بود.

امام‌زاده رمز تحمل همه مصائب و شدائد از سوی مردم ایران را عمق عشق آنان به اسلام و اهلبیت پیامبر و دلدادگی بی‌پایانشان نسبت به حضرت زهرا(س) ذکر کرد و گفت: هیچ قدرتی در جهان قادر به گسستن پیوند ملت ایران با اسلام، خاندان وحی و امامان معصوم صلوات‌الله علیهم اجمعین نیست و مسئولان باید از این فضیلت ملی ایرانیان استقبال و در جهت تعمیق و ترویج آن بکوشند.

وی با اشاره به اینکه اراده الهی ملت ایران مورد عنایت خداوند و امام زمان(عج) است، یادآور شد: دنیای استکباری بداند که هزاره سوم و قرن کنونی متعلق به اسلام و زمینه‌سازی برای ظهور منجی عالم بشریت امام مهدی عج‌الله تعالی فرجه‌الشریف است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما