تاریخ انتشاردوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۱
کد مطلب : ۳۷۸۳۶۶
سردار غیب‌پرور در یادواره شهدای ورزشکار مدافع حرم مازندران:

فرزندان انقلاب از عدم مدیریت صحیح و نگاه ناحق به دروازه اروپا و آمریکا دلخورند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: از عدم مدیریت صحیح و نگاه ناحق در کشور به دروازه اروپا و آمریکا دلخوریم و اساسا فرزندان انقلاب دلخورند اما راه شهدا راه دیگری است.
۱
plusresetminus
فرزندان انقلاب از عدم مدیریت صحیح و نگاه ناحق به دروازه اروپا و آمریکا  دلخورند
به گزارش بلاغ، سردار غلامحسین غیب‌پرور امشب در یادواره شهدای ورزشکار مدافع حرم استان مازندران و بزرگداشت 800 شهید بهشهر در مصلای بزرگ آیت الله جباری (ره) اظهار کرد: بهشهر شهر خوبان است و خوبانی همچون ایات عظام کوهستانی، ایازی، جباری، شهید عبدالکریم هاشمی نژاد دردانه‌هایی هستند که همراه شهدای بزرگ این قطعه و 800 شهید بر بزرگی مردم افزودند.

وی تصریح کرد: حماسه خان طومان اگرچه توسط مردان بزرگ مازندران رقم خورد اما افتخاری برای ایران است و اثبات کردند فرزندان امام هنوز در میدان هستند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور افزود: حضرت زهرا(س) را به عنوان اول مدافع حریم ولایت می‌شناسیم اما این دفاع در دورانی رقم خورد که اسلام در اوج مظلومیت بود؛ زمانی که کانون های ثروت و قدرت دل‌های آلوده را خریده و رعب و وحشت ابزاری در اختیار سلاطین آن زمان بود.

سردار غیب‌پرور خاطرنشان کرد: اسم اعظم پروردگار عالم با بی‌اعتنایی مردم و غفلت خواص خانه‌نشین شد و کسی نبود جز زهرای مرضیه (س) تا از این اسوه حق دفاع کند.

وی ادامه داد: رزمندگان ما با سربند یا زهرا مردانه به دل دشمن می‌زدند و با رمز و توسل یا زهرا بعنوان قبله مناجات به پیکار با دشمن می‌رفتند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: مهمترین درس از این بانو، ولایتمداری و دفاع از رهبر حق در اوج فشار و ایستادگی در برابر دشمنان است.

سردار غیب‌پرور بیان کرد: شهیدان ایستادگی در راه حق را به ما آدرس دادند که اگر ایستاده‌ایم کار زهرایی کردیم و اگر مقاومت نشان دادیم در مسیر زهرای مرضیه حرکت می‌کنیم.

وی اظهار کرد: دشمنی‌های دشمن ۴۰ ساله شده و از روزی آغاز شد که نام امام را شنید.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور تصریح کرد: تلاش کردند تا شاهد تولد چهل سالگی انقلاب نباشیم؛ دشمنان تلاش کردند تا دهه فجر امسال رخ ندهد و هزینه، تلاش و وقت گذاشتند اما انقلاب به چهل سالگی رسید.

سردار غیب‌پرور با اشاره به اینکه رمز پیروزی ماندن در خط اسلام واقعی و اسلام ناب محمدی است، خاطرنشان کرد: دشمنی ها بعد از دهه فجر کنار گذاشته نمی شود؛ جنگ، ترور، محاصره، توطئه کردند و فرزندان ما را شهید و خانواده ها را داغدار کردند و همچنان دشمنی ها وجود دارد.

وی افزود: ما قرار است از مکتب اهل بیت(ع) درس بگیریم و انچه موجب شد اسلام قد بکشد انسانهای عمیق در اعتقاد، فکر و مکتب است و نسخه عوض نمی شود. برای عاقبت بخیری تنها راه ماندن در خط انقلاب با وجود همه مشکلات است.

سردار غیب‌پرور ادامه داد: ذائقه ما هم تلخ است و کسی از گرانی و مشکلات اقتصادی راضی نیست و از عدم مدیریت صحیح و نگاه ناحق در مملکت به دروازه اروپا و آمریکا دلخوریم و اساسا فرزندان انقلاب دلخورند اما راه شهدا راه دیگری است.

وی با بیان اینکه پیام شهدا ایستادگی در مسیر انقلاب است گفت: شهدا و رزمندگان نشان و اسوه هستند و باید فراروی جوانان باشند تا از مکتب شان درس آموزی داشته باشند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور تصریح کرد: در تنوری قرار گرفته ایم که به فضل خدا گلستان ابراهیمی را در پیش دارد و شهدای ما در این مسیر شهید شدند و ملتی همچون ملت ما در دنیا نیست. دنیا ببیند و بداند وقتی دفاع از انقلاب پیش می آید؛ جوانان ما پهلوانی خود را در صحنه دفاع به نمایش می گذارند.

سردار غیب‌پرور با اعلام اینکه شهدا اهل بیت را سرافراز و دل زهرا (س) را شاد کردند خاطرنشان کرد: کسانی که در جبهه حق و ولایت و رهبری هستند با زبان امید با هم سخن بگویند اما خیلی ها از زبان ناامیدی سخن می گویند.

سردار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلا مازندران نیز اظهار کرد: یادواره شهدا در بخش ها و رده های مختلف برگزار می شود و یادواره شهدای ورزشکار هم گامی برای تجلیل و تقدیر از این شهداست.

وی افزود: برگزاری این یادواره شهدا بیانگر توجه همه قشرها برای دفاع از وطن و انقلاب در طول دفاع مقدس است.

به گزارش بلاغ، در این مراسم با رونمایی از تمبر یادبود شهید ورزشکار مدافع حرم شهید "سید سجاد خلیلی" از خانواده شهدای مدافع حرم استان مازندران تجلیل شد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما