تاریخ انتشارجمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۶
کد مطلب : ۳۷۷۶۷۷
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: انقلاب اسلامی ایران امروز قدرتمندتر از بسیاری از کشور‌های منطقه در جهان نقش آفرینی می‌کند.
۱
plusresetminus
ایران امروز قدرتمندتر از همیشه در جهان نقش آفرینی می‌کند
به گزارش بلاغ، آیت الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه ساری با اشاره به فرارسیدن دهه مبارک فجر اظهار کرد: امام راحل و یارانش سال‌های زیادی در مقابل توطئه و زورگویی‌های دشمنان ایستادند وبا بصیرت وبیداری مردمی انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.

وی با بیان اینکه در آن دوره دشمنان با تمام تجهیزات مدرن اطلاعاتی و نظامی در مقابل عظمت مردم ایران اسلامی سر تعظیم فرود آوردند، افزود: پس از گذشت ۴۰ سال تمامی توطئه‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان در مقابل حضور باشکوه مردم در تمامی صحنه‌ها خنثی می‌شود.

خطیب نماز جمعه ساری با اشاره به اینکه دشمنان هر لحظه به دنبال براندازی نظام اسلامی هستند و در طول این چهل سال شیوه‌های مختلف، سیاسی، اقتصادی و حتی نظامی را درپیش گرفتند، افزود: وحدت، ایثار، از خودگذشتگی وبیداری رمز موفقیت ایران اسلامی در عبور از این توطئه‌ها بود.

وی با بیان اینکه دشمنان در کنار فشار اقتصادی به دنبال ناامید کردن مردم از انقلاب اسلامی هستند، گفت: خوشبختانه ایران اسلامی پس از گذشت ۴۰ سال در تمامی بخش‌های علمی، فرهنگی، اقتصادی و نظامی توسعه یافت و قابل مقایسه با گذشته نیست.

آیت الله طبرسی گفت: انقلاب اسلامی ایران امروز قدرتمندتر از بسیاری از کشور‌های منطقه در جهان نقش آفرینی می‌کند و این قدرت به برکت خون شهدا و رهبری داهیانه حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری به دست آمده است

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما