رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و تخم مرغ مرکز مازندران مطرح کرد

توقف قیمت مرغ در نیمه کانال 14 هزار تومانی/ دلیل اختلاف قیمت مرغ در بازار چیست؟

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰
کد مطلب : ۳۷۷۲۱۴
رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و تخم مرغ مرکز مازندران با بیان اینکه در حال حاضر با تزریق مرغ تنظیم بازاری، ثبات نسبی در بازار به وجود آمده است و روند صعودی مرغ در این مقطع، متوقف شده است؛ به سوال خبرنگار ما در خصوص علت تفاوت قیمت مرغ در بازار پاسخ داد.
۱
plusresetminus
توقف قیمت مرغ در نیمه کانال 14 هزار تومانی/ دلیل اختلاف قیمت مرغ در بازار چیست؟
به گزارش بلاغ، سیدکامران هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص آخرین وضعیت بازار مرغ اظهار کرد: امروز مرغ با قیمت 13 هزار و 100 تومان توزیع و با قیمت 14 هزار و 500 تومان از سوی واحدهای عامل صنفی به مشتریان عرضه شد.

وی افزود: قیمت حال حاضر مرغ، بی سابقه بوده و این بالاترین رکورد قیمت در بازار مرغ است.

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و تخم مرغ مرکز مازندران خاطرنشان کرد: در حال حاضر با تزریق مرغ تنظیم بازاری، ثبات نسبی در بازار به وجود آمده است و روند صعودی مرغ در این مقطع، متوقف شده است.

هاشمی در پاسخ به سوال خبرنگار ما در خصوص دلیل تفاوت قیمت مرغ در بازار و حتی عرضه مرغ با قیمت نزدیک به 16 هزار تومان بیان کرد: حد نهایت قیمت عرضه مرغ از سوی واحدهای خرده فروشی در بازار، به جزء برندهای دُربال و زَربال، 14 هزار و 500 تومان است.

وی با توضیح اینکه دلیل اختلاف قیمت مرغ در بازار به نوع برند این محصول بر می‌گردد، گفت: تفاوت قیمت این دو برند با سایر برندهای موجود در بازار تقریبا به ازای هرکیلو، هزار تومان است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
ولي
دزدي و بخور بخور آقايون .
feedback
Russian Federation
امان از این بدبختی