تاریخ انتشاريکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۸
کد مطلب : ۳۷۵۵۷۹
رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: این سازمان به تدریج در حال دریافت سود سهام عدالت مربوط به سال مالی ۹۶ از شرکت‌های سرمایه پذیر است و به مرور این سود را میان گروه‌های مختلف مشمولان توزیع می‌کند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،   پوری حسینی گفت: پس از برگزاری مجامع عمومی، شرکت‌ها طبق قانون ۸ ماه فرصت دارند سود تقسیمی خود را پرداخت کنند.

رئیس کل سازمان خصوصی سازی افزود: براین اساس این سازمان به تدریج در حال دریافت سود سهام عدالت مربوط به سال مالی ۹۶ از شرکت‌های سرمایه‌پذیر است و به مرور این سود را میان گروه‌های مختلف مشمولان توزیع می‌کند.

وی اظهار کرد: تا به امروز سود سهام عدالت همه مشمولان مربوط به کمیته امداد و سازمان بهزیستی پرداخت شده است و مشمولان مربوط به گروه روستائیان و عشایر نیز به تدریج در حال دریافت سود سهام عدالت خود هستند.

رئیس کل سازمان خصوصی سازی افزود: بر این اساس با پایان یافتن توزیع سود سهام عدالت میان مشمولان مربوط به گروه روستائیان و عشایر، توزیع سود سهام عدالت میان مشمولان سایر گروه‌ها نیز به تدریج آغاز خواهد شد.

وی در خصوص زمان آزادسازی سهام عدالت نیز خاطر نشان کرد: لایحه آزادسازی این سهام سال گذشته توسط دولت به مجلس ارائه شد و در حال حاضر این لایحه در دست بررسی است. بر این اساس به محض این که بررسی‌ها در این زمینه به نتیجه برسد، اطلاع رسانی لازم در این خصوص انجام خواهد شد.

منبع : افکار نیوز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما