تاریخ انتشاريکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۱
کد مطلب : ۳۷۵۵۵۳
شنیده می شود یک بازیکن لیگ برتری در شرط بندی نتایج یک تیم خاص که در نیم فصل اول در ۱۰ بازی رکورد شکنی کرده دست داشته است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،بازار داغ شرط‌بندی در فوتبال آن هم در لیگ‌های پایین یک دغدغه و نگرانی بزرگ برای مسئولین فوتبال شده است به نحوی که خیلی راحت تیم‌هایی که شاید در تصورتان هم نمی‌گنجد به سمت بالای جدول یا گاها صعودکننده به لیگ‌های بالاتر می‌شوند. 

سال گذشته پس از باخت‌های پرگل صبا و راه‌آهن حرف و حدیث‌های بسیاری در خصوص تبانی در فوتبال به گوش رسید که خیلی‌ها معتقد بر این اصل بودند که شرکت‌های شرط‌بندی مسبب اصلی این اتفاقات هستند اما بازیکنان هم به دلیل شرایط بد مالی تیم‌هایشان بی‌تمایل به این موضوع نبودند و همین امر باعث نگرانی مسئولین سازمان لیگ و فدراسیون شد.

 

از همین رو روزهای پایانی فصل گذشته با سختگیری به پایان رسید و تیم‌ها و بازیکنانی که با شرکت‌های شرط‌بندی ارتباط داشتند همه‌گی زیر ذره‌بین قرار گرفتند تا اجازه هیچگونه تبانی نداشته باشند. 

این موضوع امسال هم خیلی از مسئولین از جمله مدیران را نگران کرده و گفتنی است یکی، دو بازیکن امسال هم مجددا دستی در تبانی و شرط‌بندی دارند؛ از میان تمام تیم‌های حاضر در فوتبال در لیگ‌های برتر، دسته اول، دوم و سوم بیشتر از همه صحبت تبانی در تیمی به زبان می‌آید که در نیم فصل اول در ۱۰ بازی رکوردشکنی بدون باخت را در کارنامه داشته است، جالب اینکه از دل این تیم نام بازیکن معروف لیگ برتری خارج می‌شود و گفتنی است او سال گذشته در مظان اتهام تبانی و دست داشتن با شرکت‌های شرط‌بندی بوده است. البته تمام این صحبت‌ها در حد حرف است و هنوز چیزی به طور قطع مشخص نشده و باید در طول زمان به قطعیت در خصوص نام این بازیکن و رقم خوردن چنین اتفاقی توسط او رسید.

پس از شنیدن اخباری از این همه کسانی که در فوتبال نگران رقم خوردن چنین اتفاقاتی هستند برای رسیدن به حقشان تلاش می‌کنند امیدوارند چنین موضوعاتی صحت نداشته باشد و همه با بازی جوانمردانه به جایگاهی که حقشان است دست پیدا کنند.

 

 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما