کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

امام جمعه تنکابن مطرح کرد

ولایت فقیه رمز به انحراف نرفتن انقلاب اسلامی

9 دی 1397 ساعت 14:52

امام جمعه تنکابن گفت: تمام کارشناسان دنیا می گویند که رمز به انحراف نرفتن انقلاب اسلامی وجود ولایت فقیه در این کشور است که اگر ولایت فقیه نبود انقلاب ایران هم به انحراف کشیده و توسط دشمنان مصادره می‌شد.


به گزارش بلاغ، حجت‌الاسلام عبدالعلی پوراکبر در مراسم گرامیداشت 9 دی در مسجد ولیعصر عج بازار تنکابن اظهار کرد: در تفکر شیعه باید در هر زمان یک مجتهد زنده با فهم آزاد که مستقیما از قرآن احکام را استخراج کند، وجود داشته باشد.
 
وی ریشه فتنه ۸۸ را در انتخابات قبل آن دانست و افزود: وقتی کسی که خود را پدر انقلاب می‌دانست و در انتخابات شکست خورد به دنبال امتیاز از نظام و رهبری بود، موجب بروز فتنه ۸۸ شد.
 
امام جمعه تنکابن خاطرنشان کرد: این اندازه امتیاز برای کسی در نظام اسلامی که در دستگاه های پهلوی برای خودش استخر به پا کند، باعث شد امروز فرزندانش دوباره به دنبال جنجال در کشور باشند.
 
این مسئول ادامه داد: هر زمان شما بودجه به مجلس بردید، جنجال ایجاد کردید. این چه امیدی است که شما در جامعه ایجاد می کنید. یکی از روزنامه‌های آتش افروز خودشان به دنبال ادعای واهی رئیس جمهور که در کشور بودجه مخفی دارد، نوشت که این بودجه مخفی برای حوزه‌های علمیه است.
 
پوراکبر تاکید کرد: انقلاب ما عاشورایی است مردم تا دیدند در فتنه ۸۸ به عاشورا اهانت شد به میدان آمدند تا از عاشورا و فرهنگ مقدس عاشورا دفاع کنند. 
 
وی اضافه کرد: رهبر مظلوم انقلاب هشت ماه تحمل و توصیه به قانونمداری کرد و ارجاع به قانون داد اما گوش نکردند و مردم به دنبال پیام رهبری برای دفاع از جایگاه رهبری و ولایت به خیابان آمدند.
 
امام جمعه تنکابن تصریح کرد: تمامی انقلاب ها توسط دشمن مصادره و به انحراف کشیده شد حتی برخی از انقلاب ها یک روز هم حکومت نکردند اما تمامی کارشناسان دنیا می گویند که رمز به انحراف نرفتن انقلاب اسلامی وجود ولایت فقیه در این کشور است که اگر ولایت فقیه نبود انقلاب ایران هم به انحراف کشیده و توسط دشمنان مصادره می‌شد. 
 
این مسئول بیان کرد: این مملکت حتی یک روز هم بدون ولایت فقیه دوام نمی‌آورد. رهبری چند بار فرمودند که اهالی فتنه را در مناصب این مملکت به کار نگیرید، شما چقدر گوش کردید؟ دوباره این خیانتکاران را در مدیریت های دولتی استفاده کردید. فکر می کنید مردم نمی‌فهمند و سکوت می‌کنند؟ چرا کلید مملکت را دست مدیران دو تابعیتی این مملکت می دهید که یک پایشان در کشور است و یک پای دیگرشان در فرانسه و انگلیس و آمریکا و ...، آیا باید همچنان سکوت کنیم و وجود این دو تابعیتی ها را در کشور تحمل کنیم؟
 
پور اکبر متذکر شد: مردم به مردم سالاری دینی این نظام اعتقاد دارند، در دل دولت اصولگرا رئیس جمهور اصلاح‌طلب بیرون آمد و در دل دولت اصلاح‌طلب رئیس جمهور اصولگرا آمد. این همان مردم سالاری دینی است.
 
 وی افزود: در دی ماه سال گذشته به بهانه گرانی ها و مشکلات اقتصادی مردم را به خیابان کشاندند و به دنبال ایجاد اختشاش در کشور بودند اما دیدید که مردم چگونه با حضور خود آنها را محکوم کردند. دیدید که چگونه ادعای تابستان داغ در ایران به زمستان داغ در فرانسه و دیگر کشورها تبدیل شد.
 
امام جمعه تنکابن در پایان گفت: ببینید رهبر انقلاب چگونه با تدبیر خود سوریه را مدیریت کرد که به گفته مسئولان آمریکایی پیروز اصلی در سوریه، ایران بود. اگر به سخنان و تدابیر رهبری معظم گوش می‌دادند امروز در این جنگ اقتصادی ما پیروز این میدان می‌شدیم.

انتهای پیام/


کد مطلب: 371943

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/371943/ولایت-فقیه-رمز-انحراف-نرفتن-انقلاب-اسلامی

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com