تاریخ انتشاردوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۶
کد مطلب : ۳۶۶۰۶۵
معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش از برنامه‌ریزی برای توزیع ۲۴ نوبت شیر تا اسفندماه خبر داد.
۰
plusresetminus
اعتبار توزیع شیر در مدارس هنوز تخصیص نیافته است
به گزارش بلاغ، علی الهیارترکمن درباره وضعیت توزیع شیر در مدارس و برخی اظهاراتی که این موضوع را برای امسال منتفی می‌دانند، گفت: امسال ۱۸۰ میلیارد تومان اعتبار برای توزیع شیر در مدارس ابلاغ شده، اما هنوز این اعتبار تخصیص نیافته است.
الهیارترکمن با اشاره به اینکه هیچ‌گونه نظری مبنی بر توزیع نشدن شیر مدارس هنوز قطعیت ندارد، ادامه داد: به دنبال تخصیص اعتبار از خزانه هستیم و پس از این مرحله با شرکت صنایع لبنی برای توزیع شیر در مدارس قراردادی منعقد کنیم که به محض تأمین اعتبار این امر محقق خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه برنامه اجرایی امسال برای توزیع شیر آماده است، افزود: بر اساس آیین‌نامه‌ای که برای توزیع شیر مدارس وجود دارد و طبق برآورد‌های انجام شده با اعتباری که در دست داریم می‌توان ۲۴ نوبت توزیع شیر تا پایان اسفند ماه را داشته باشیم.
معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش بیان کرد: بر اساس آیین‌نامه توزیع شیر تمام دانش‌آموزان و معلمان تحت پوشش طرح قرار می‌گیرند که نوبت در نظر گرفته شده برای توزیع شیر هم بر همین مبنا بوده است.
الهیارترکمن اظهار داشت: چنانچه قیمت‌ها یا جمعیت هدف تغییری داشته باشد دفعات توزیع شیر هم متفاوت خواهد بود که البته برای چنین مسائلی باید بعد از تخصیص اعتبار تصمیم‌گیری کنیم و در این موضوع تصمیم‌گیری صرفا با آموزش و پرورش نیست و باید در کمیته شیر مدارس این موضوع بررسی شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما