فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه:

مقابله با برنامه‌ریزی دشمن نیازمند هوشیار دقیق است

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۷
کد مطلب : ۳۶۳۳۷۶
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سوادکوه با اشاره به برنامه‌ریزی جبهه دشمن در سه سطح راهبردی، تاکتیکی و عملیاتی در سه بازه زمانی کوتاه، میان و بلند مدت برای ضربه‌زدن به کشور و انقلاب، بر ضرورت ایجاد انسجام و افزایش آمادگی در بسیجیان، در قالب گردان‌های بیت‌المقدس تأکید کرد.
۰
plusresetminus
مقابله با برنامه‌ریزی دشمن نیازمند هوشیار دقیق است
به گزارش بلاغ، سیدموسی حسین‌نژاد بعد از ظهر امروز در جلسه پشتیبانی رزمایش اقتدار عاشورائیان در شهرستان سوادکوه، با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار نظام جمهوری اسلامی، بسیاری از معادلات سیاسی و فرهنگی دیکته‌شده استکبار جهانی را برهم زد، افزود: از آن زمان تا کنون، دشمنان انقلاب اسلامی کلکسیونی از انواع توطئه‌های را با هدف برهم زدن امنیت و آرامش جامعه و برای به شکست کشاندن انقلاب اسلامی طراحی کردند.

وی از جمله این توطئه‌ها به براندازی، حمایت از گروه‌های معاند، منافق و ضد انقلاب، ترور مسئولان و مردم، کودتا، تحمیل جنگ هشت سال، برنامه‌ریزی و حمایت از فتنه اشاره کرد و خاطرنشان کرد: اما معادلات و محاسبات آنان با رهبری داهیانه معمار کبیر انقلاب و با موضع گیری‌های دیده‌بان بصیر انقلاب و با حضور اگاهانه و باصلابت ملت بزرگ ایران محکوم به شکست شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سوادکوه با اشاره به برنامه‌ریزی جبهه دشمن در سه سطح راهبردی، تاکتیکی و عملیاتی در سه بازه زمانی کوتاه، میان و بلند مدت برای ضربه‌زدن به کشور و انقلاب، بر ضرورت ایجاد انسجام و افزایش آمادگی در بسیجیان، در قالب گردان‌های بیت‌المقدس تأکید کرد و برگزاری رزمایش اقتدار عاشورایی در شهرستان را در همین راستا دانست.

حسین‌نژاد از برگزاری رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله(2) با استعداد یک گردان بیت‌المقدس برای اجرای رزمایش و انجام اقتدار صبحگاه با استعداد یک گردان امام حسین و گردان کوثر در شهرستان سوادکوه و در شهر زیراب، در روز جمعه ۲۳ شهریور ساعت ۱۱ صبح خبر داد.

وی با بیان اینکه این رزمایش طی دو روز، از صبح جمعه تا ظهر شنبه، برگزار خواهد شد، افزود: گردان بیت‌المقدس و امام حسین در ابتدای صبح جمعه با برنامه ستون‌کشی از سپاه شهرستان به سمت امام‌زاده عبدالحق برای انجام مراسم صبحگاه حرکت و پس از انجام مراسم صبحگاه به سمت مکان استقرار عزیمت خواهند کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سوادکوه از جمله برنامه‌های این رزمایش به برنامه‌های فرهنگی، رزمی و انجام مراسمات مذهبی اشاره کرد و آنها را موجب تقویت بنیه اعتقادی و رزمی گردان بیت‌المقدس دانست.

حسین‌نژاد کارکرهای دیگر اجرای این رزمایش را کمک به تقویت امنیت پایدار، گواهی برحضور جهادی مسئولان، تصدیقی بر عزم جدی با روحیه تعاون و همکاری در بین مدیران شهرستان، شادکننده قلب خانواده‌های شهدا و هشداری برای کسانی که در فکر توطئه و برهم زدن نظم عمومی و در صدد ضربه به انقلاب اسلامی هستند، برشمرد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما