تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰
کد مطلب : ۳۶۳۳۵۲
بخشدار مرکزی جویبار از دهیاران خواست در پاسداشت مناسبت‌های ملی و مذهبی اهتمام بیشتری داشته و از فضای فرهنگی و این پیوند مقدس بهترین استفاده را کنند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، محمد مدانلو چهارشنبه شب در گردهمایی دهیاران بخش مرکزی با تسلیت ایام محرم اظهار کرد: ماه محرم، ماه پند و عبرت است و برای رسیدن به عالی‌ترین درجه هنر، می‌توان از وقایع عاشورا، الهام گرفت چراکه دیالوگ‌های افراد حاضر در عاشورا، بسیار زیبا و عبرت‌آموز بود.

وی با اشاره به حضور میلیونی مردم در اربعین حسینی گفت: اربعین یک رویدار تاریخی و یک میعادگاه عاشقان اهل‌بیت و عصمت و طهارت است.

بخشدار مرکزی جویبار تقارن ایام محرم، هفته دفاع مقدس و چهل‌سالگی انقلاب اسلامی را یک پیوند مقدس دانست و افزود: تقارن ایام محرم ابا عبدالحسین(ع) و هفته دفاع مقدس و 40 سالگی انقلاب اسلامی یک پیوند مقدس است که این قداست الهام گرفته از اقتدار، عزت، استقلال، انسجام، وحدت، هم‌دلی و تبعیت از منویات مقام معظم رهبری است.

مدانلو به توطئه‌های دشمنان علیه انقلاب اسلامی اشاره و عنوان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی در این 40 سال از هیچ ابزار و سیاستی برای تخریب و تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فروگذاری نکردند اما خوشبختانه نتوانستند به هیچ‌یک از آمال و آرزوهای خود دست یابند و با شکست مواجه شدند.

وی بابیان اینکه توطئه جدید دشمن منحرف و سست کردن اعتقادات ملت ما نسبت به مسائل دینی و ایمانی ما است گفت: رقیق كردن اعتقادات اسلامی مردم، یكی از سیاست‌های فرهنگی نظام سلطه برای آسیب رساندن به‌نظام جمهوری اسلامی است که تمسک جستن به اهل‌بیت، سنت و سیره آنان و قران کریم می‌تواند این سیاست دشمن را نیز خنثی کند.

بخشدار مرکزی جویبار از دهیاران خواست در پاسداشت مناسبت‌های ملی و مذهبی اهتمام بیشتری داشته و از فضای فرهنگی و این پیوند مقدس بهترین استفاده را کنند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما