کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

شهردار جویبار خبر داد

راه‌اندازی نخستین موزه کشتی جهان در جویبار

18 مرداد 1397 ساعت 9:00

شهردار جویبار گفت: توافقنامه‌ای بین شهرداری و میراث فرهنگی منعقدشده که مرمت خانه باستانی تقوایی به‌عنوان اولین موزه کشتی ایران و جهان توسط میراث انجام می‌شود.


به گزارش بلاغ، علی یاری چهارشنبه شب در نشست خبری به مناسبت روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگاران به‌عنوان حلقه ارتباط مردم و مسئولان هستند که می‌توانند به شناسایی نقاط ضعف و قدرت شهر به شهرداری‌ها برای توسعه و آبادانی شهر کمک بسیاری کنند.

وی بابیان اینکه به دنبال جلب اعتماد مردمی هستیم اظهار کرد: انضباط مالی، سخت‌کوشی، امانت‌داری و بیت‌المال بسیار برایم مهم است.

شهردار جویبار بر اجرای عدالت در حوزه عمرانی در این شهر تأکید کرد و گفت: تقریباً همه جای شهر در حال انجام کارهای عمرانی هستیم و در 5 نقطه شهر به‌طور هم‌زمان پیاده‌روسازی در حال اجرا است.

یاری افزود: برای اولین بار برای هر محله در شهر جویبار 100میلیون تومان بودجه آسفالت در نظر گرفته‌شده که اولویت ما اجرای آسفالت کوچه‌های مشارکتی است و اگر در حوزه عدالت اجتماعی کم‌کاری شده به دلیل کمبود بودجه است.

وی اولویت کار شهرداری را در حوزه عمرانی دانست و تأکید کرد: پیاده‌روسازی، ایمن‌سازی نقاط حادثه‌خیز، آسفالت کوچه‌های مشارکتی، میدان‌ها و جدول‌های شهری و بوستان‌های محلی در اولویت کارهای عمرانی شهرداری است.

شهردار جویبار بیان کرد: نقشه و طراحی 10 بوستان محلی در سطح شهر انجام‌گرفته و به‌تدریج عملیاتی می‌شود.

یاری به راه‌اندازی اولین موزه کشتی جهان در جویبار اشاره و عنوان کرد: توافقنامه‌ای بین شهرداری و میراث فرهنگی منعقدشده که مرمت خانه باستانی تقوایی به‌عنوان اولین موزه کشتی ایران و جهان توسط میراث انجام خواهد شد.

وی بابیان اینکه اگر بنا است شهرداری استوار بماند نیازمند به مشارکت مردمی هستیم اظهار کرد: اگر مردم مشارکت کنند حتی با پرداخت عوارض پسماند می‌توانیم شهر جویبار را بسازیم.

در پایان با حضور سید حسین میری رئیس شورای شهر، مجتبی قائمی رئیس شورای شهرستان، محمد فقیه رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر و همت بخشیان عضو شورای شهر جویبار از خبرنگاران تجلیل و تقدیر شد.

انتهای پیام/


کد مطلب: 362411

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/362411/راه-اندازی-نخستین-موزه-کشتی-جهان-جویبار

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com