کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

فرمانده انتظامی میاندورود خبر داد

کشف 32 کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان میاندورود/کاهش تصادفات در جاده گهرباران

17 مرداد 1397 ساعت 20:20

فرمانده انتظامی میاندورود از کشف 32 کیلوگرم مواد مخدر تریاک در شهرستان خبر داد و اظهار کرد: در این عملیات دو دستگاه خودرو ضبط و سه نفر دستگیر شدند که با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.


به گزارش بلاغ، ذات‌الله رضوانی عصر امروز در نشستی با خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار با بیان اینکه کار شما حساس و مهم است، اظهار کرد: خبر و رسانه به دهکده جهانی تبدیل شده و خبر به سرعت منتشر می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه خبرنگاران ما صداقت و عدالت را رعایت می‌کنند، افزود: همه روز، روز خبرنگار است و روزی را نداریم که آنها تعطیل باشند.

فرمانده انتظامی میاندورود خاطرنشان کرد: خبرنگاران در همه حوزه‌ها فعال هستند و ما مسئولان را با چالش‌هایی که وجود دارد آشنا می‌کنند و از این طریق ارزیابی می‌شویم.

این مسئول با بیان اینکه در میاندورود با تلاش و همکاری همه دستگاه‌ها مشکل خاصی نداریم، تصریح کرد: تلاش مردم این است که حامی نظام باشند و در عرصه‌های مختلف حضور پررنگ دارند.رضوانی بیان کرد: جرائم خشن در شهرستان نداریم و سعی کردیم آسیب‌های اجتماعی را با برنامه‌های فرهنگی کاهش دهیم و همچنین می‌توان با همراهی مردم و مسئولان بر آن فائق آمد.

وی افزود: خبرنگاران را تاثیرگذار در همه موضوعات می‌دانیم و از تلاش‌های شما تقدیر و تشکر می‌کنیم.

رضوانی با اشاره به اجرای طرح دریا، گفت: پنج طرح دریا فعال در شهرستان داریم و مشکل خاصی وجود ندارد و سعی کردیم مدیریت دریا را در اختیار مردم قرار دهیم تا با آرامش خاطر در داخل شهرستان حضور پیدا کنند چون مهمترین و راحت‌ترین منبع درآمد جذب توریسم است.

وی همچنین از کشف 32 کیلوگرم مواد مخدر تریاک در شهرستان خبر داد و اظهار کرد: در این عملیات دو دستگاه خودرو ضبط و سه نفر دستگیر شدند که با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.فرمانده انتظامی میاندورود بیشترین شکایات شهرستان را نزاع و درگیری و اختلافات ملکی بیان کرد و افزود: بیشتر این شکایات را می‌توان با استفاده از ظرفیت موجود در روستاها مانند شورا و دهیاری به صورت کدخدامنشی حل کرد.

رضوانی از کاهش تصادفات در جاده گهرباران به دلیل تعریض آن خبر داد و گفت: امیدواریم با ادامه تعریض این جاده شاهد کاهش بیشتر تصادفات باشیم.

وی تاکید کرد: بیشتر عامل تصادفات عوامل انسانی است و فرهنگ درست رانندگی را باید بیاموزیم و به فرزندان هم آموزش دهیم.

انتهای پیام/


کد مطلب: 362408

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/362408/کشف-32-کیلوگرم-مواد-مخدر-شهرستان-میاندورود-کاهش-تصادفات-جاده-گهرباران

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com