تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
کد مطلب : ۳۶۲۴۰۷
نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط فعلی کشور باید وحدت و همدلی مردم و مسئولین در اولویت است و نباید اجازه دهیم به ساختار نظام آسیبی وارد شود.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، عبدالله رضیان در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بیان اینکه مجلس فرآیند نظام دموکراسی هر کشوری است به خبرنگاران اظهار کرد: سعی کردم در این مدت حضورم در مجلس موضع‌گیری‌های شفاف داشته باشم و معتقدم با توجه به شرایط خاص کشور نباید با مردم دوپهلو صحبت کرد.

وی به لزوم اصلاح ساختار مجلس اشاره عنوان کرد: ساختار مجلس باید اصلاح شود و در غیر این صورت نمی‌تواند در برابر چالش‌ها و مشکلات پیش رو کارآمد باشد.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی بر انسجام و وحدت در کشور تأکید کرد و گفت: در شرایط فعلی کشور وحدت و همدلی مردم و مسئولین در اولویت است و نباید اجازه دهیم به ساختار نظام آسیبی وارد شود.

رضیان خاطرنشان کرد: اصلاحات در کشور، مقابله با فساد و رانت و به‌کارگیری نیروهای جوان در بدنه مدیریتی کشور باید جدی گرفته شود.

وی بابیان اینکه دولت در حوزه اقتصادی خوب عمل نکرد،‌گفت: بخشی از مشکلات کشور به دلیل تحریم‌ها است و بخش دیگر مشکلات ضعف مدیریتی است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

این ره که تو می روی به ترکستان است
پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۰
به چه کسانی باید رأی داد؟
پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۱
وجوب انتخاب اصلح
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۱
جوان‌فریبی با بزن و بکوب
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴