کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

علیرضا نوری زاده:

جدا کردن بحرین از ایران خدمت بزرگ شاه بود!

13 مرداد 1397 ساعت 0:21

علیرضا نوری زاده جاسوس سه جانبه و سلطنت طلب تاکید کرد که جدا کردن بحرین از ایران خدمت بزرگ شاه پهلوی به ایران بود!


به گزارش بلاغ، این عنصر تجزیه‌طلب و پادوی حکومت وهابی عربستان، روز پنج شنبه در پاسخ به سؤال یک بیننده تلویزیون موسوم به ایران فردا، درباره چرایی جدا شدن بحرین از ایران، ضمن بیان مطلب فوق، همچنین ادعا کرد: اگر بحرین را شاه جدا نمی‌کرد، سه جزیره دیگر از ایران جدا می‌شد.

اصلا بحرین 150 سال بود که از ایران جدا شده بود!
درباره ادعای عنصر سلطنت طلب حامی وهابیت، باید‌گفت؛ اولا: پهلوی‌ها از عوامل تجزیه ایران به شمار می‌آیند. رضا خان با‌اشاره انگلیس در قرارداد 1316 بخش‌هایی از ایران را سخاوتمندانه به سه همسایه، واگذار کرد و از این قرارداد به عنوان یک سند افتخار یاد کرد.

در سال 1349 نیز فرزند رضا خان باز به‌اشاره انگلیس، بحرین را دو دستی تقدیم دیگران کرد و تنها بهانه‌اش از زبان حسن هویدا این بود که « دختری بود عروسش کردیم»!دوم: آقای نوری زاده به همراه بهاءالله مهاجرانی چند سال پیش در کنفرانس الجنادریه شرکت کرد و در آنجا از جدایی خوزستان از ایران و ضرورت الحاق آن به عربستان سخن گفت. به پاس همین هم - بنا به اعتراف خودش- دربار وهابی، پول تاسیس شبکه ایران فردا را به نوری‌زاده هدیه داد.

سوم: ادعاهای امثال نوری‌زاده نشان می‌دهد؛ خیانت‌ها و خسارت‌های پهلوی‌ها به ایران تا جایی است که حامیان سلطنت را به خدمت‌تراشی و جعل واقعیت وادار کرده است، طوری که خیانت‌های پهلوی‌ها را خدمت جلوه دهند و بدان ببالند!


کد مطلب: 362295

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/362295/جدا-کردن-بحرین-ایران-خدمت-بزرگ-شاه

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com