تاریخ انتشاريکشنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۵
کد مطلب : ۳۵۸۰۸۴
هافبک تیم فوتبال استقلال از هواداران خواست فردا در ورزشگاه آزادی حضور یابند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، خسرو حیدری در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های استقلال و الریان قطر در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا گفت: استقلال سال را خوب آغاز کرد و با برد مقابل نفت، روحیه خوبی برای رقابت‌های آسیایی کسب کردیم. فردا یکی از مهمترین بازی‌های ما است که می‌توانیم با کسب ۳ امتیاز صعودمان را قطعی کنیم. مطمئناً بدون هواداران‌مان این غیرممکن خواهد بود. از هواداران می‌خواهم فردا سیزده را به در کنند و ۸ شب خودشان را به ورزشگاه برسانند.

وی اضافه کرد: با اینکه چند بازیکن مصدوم داریم، اما بقیه آماده هستند. تیم خوبی داریم و می‌توانیم با حمایت هواداران در این بازی ۳ امتیاز را بگیریم.

کاپیتان استقلال در پاسخ به این پرسش که چه انتظاری از هوادارانی که فردا به ورزشگاه آزادی می‌آیند دارد؟ تصریح کرد: هواداران ما واقعاً خیلی خوب هستند و بهترین هواداران دنیا به شمار می‌روند. از آن‌ها خواهش می‌کنم که با خود لیزر و نارنجک به ورزشگاه نیاورند و نشان دهند که چه شخصیت بالایی دارند. امیدوارم آن‌ها فردا فقط از تیم خود حمایت کنند.

حیدری درباره اینکه استقلال بعد از اینکه یک گل جلو می‌افتد به دفاع می‌رود و برای همین ممکن است مثل بازی العین دوباره نتیجه عوض شود و شما به عنوان بزرگتر تیم چه اقداماتی کرده‌اید که از این جو خارج شود؟ گفت: سوال بسیار خوبی را مطرح کردید، ما در مورد این موضوع با بچه‌ها و بازیکنان جوان تیم‌مان صحبت کردیم، چرا که آن‌ها ممکن است تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار بگیرند و تیم ناخودآگاه عقب بکشد. این در حالی است زمانی که ما این همه هوادار داریم اگر یک گل زدیم باید بیشتر حمله کنیم تا به گل‌های بیشتر برسیم، چرا که هواداران ما را حمایت می‌کنند. در بازی العین ما عقب کشیدیم و در حالی که یک بر صفر جلو بودیم تصور کردیم که ورزشگاه هم پر از تماشاگر است و ما می‌توانیم این نتیجه را حفظ کنیم که البته در پایان این چنین نشد.

 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما