تاریخ انتشارپنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۶
کد مطلب : ۳۳۶۵۷۳
کاش برنامه محبوب و پرطرفدار ۹۰، حداقل با مسئولین امر ارتباط برقرار کرده و خبری موثق و صحیح به مردم عرضه می‌داشت تا نام مازندران در فوتبالی‌ترین برنامه رسانه ملی بارها به بدی یاد نمی‌شد.
۰
plusresetminus
چنین کتمان و خبطی به ۹۰ نمی‌آید/عدل‌زدایی فردوسی پور!
به گزارش بلاغ، در پی حواشی ایجاد شده در برنامه ۹۰ دوشنبه ۴ دی، که بحث حضور کمک داوری خردسال در مسابقه‌ای که‌اصلا مشخص نبود مسابقات محلی است یا مسابقه رسمی، شخص در تماس با این برنامه خودش را مسئول روابط عمومی هیات فوتبال مازندران معرفی کرد و این کودک خردسال را فرزند روابط عمومی هیات فوتبال خطاب کرد که به همین منظور هیات فوتبال مازندران بیانیه‌ای در این خصوص صادر کرد.

متن بیانیه هیات فوتبال استان مازندران به شرح ذیل می باشد :

چنین کتمان و خبطی به ۹۰ نمی‌آید/عدل زدایی فردوسی پور!

آنچه عادل فردوسی پور و برنامه پرمخاطبش را متمایز کرده بود، دلایل مبرهن و مستند برای هر آیتم و حتی هر کلام این مجری کاربلد می‌باشد.

هول شدن و هل دادن ناخواسته یک موضوع به ظاهر حاشیه‌ای و خطاب قرار دادن مجموعه‌ای که‌ از صدر تا ذیل آن در قبال مسئله مورد اشاره، که با پوزخندهای تخریب گونه بیان می‌شود، نهایت بی عدالتی است که تردید نداریم متاثر از همان ترافیک کاری و هجمه مواد و محتواست که یک جایی از برنامه، خروجی ناگوار از متن داشته و به گمان یک حاشیه شیرین است، اما در عمل اتهامی است سنگین که ما می‌بخشیم و خدا هم ببخشد انشاءالله.

در پی اتفاقات چند شب گذشته برنامه نود و تصاویری که‌ از یک نوجوان در جایگاه داور چهارم بازی‌های لیگ جوانان استان نشان داده شده‌است، اهالی فوتبال و فوتبال دوستان این منطقه پراستعداد را به فکر فرو برده که دقیقا کجای این تصاویر نشان می‌دهد که رقابتی در مازندران است و آن کودک داور مازندرانی!

فردوسی پور، که بدون شک یکی از بهترین مجریان و کارشناسان ورزشی در کشور است و نقش پررنگ و تاثیرگذاری در فوتبال ایران دارد، در ابتدای برنامه‌اش با نشان دادن تصاویری از داور چهارم یک بازی که به مازندران نسبت داده، بدون هیچ تحقیقی و در نهاین تعجب با اتهامی گزاف ماجرا را از ناحیه روابط عمومی هئیت فوتبال استان مازندران دانسته که چون از لسان فردوسی پور با نام عادل خارج شده، دور از تصور است.

مازندران یکی از فعال‌ترین استان‌ها در برگزاری مسابقات در رده‌های پایه و بزرگسال می‌باشد که آمارش از بعضی استان‌ها بیشتر می‌باشد. به فرض محال این بازی در مازندران بوده باشد، اشتباه یک فرد که‌اصلاً مشخص نیست رقابتش در حد محلات بوده یا بازی رسمی؛ چه‌ارتباطی به روابط عمومی هیات استان دارد که به تازگی متاهل شده و فردوسی پور در بازگشت دوربین به استودیو در ژست یک کارآگاه دانا و به‌استناد تماس فردی ناشناس عنوان می کند که تایید شده که داور چهارم، پسر مسول روابط عمومی هیات استان بود!

کاش برنامه محبوب و پرطرفدار ۹۰ که یکی از عادل‌ترین و کاربلدترین‌ها در فوتبال ایران در عرصه رسانه‌ است، حداقل با مسئولین امر ارتباط برقرار کرده و خبری موثق و صحیح به مردم عرضه می‌داشت نه‌اینکه با هر فیلم ارسالی و هر شخصی با هویتی خودساخته، نام مازندران در فوتبالی‌ترین برنامه رسانه ملی بارها بر زبان آورد.

عادل فوتبال، همیشه حمایت هایش از فوتبال مازندران و دستاوردها و ملی پوشان و استعدادهایش ستودنی بوده، کاش آن‌شب هم عادل‌وار این جریان را در برنامه نود و با اطلاع رسانی صحیح به مردم نشان می‌داد و ندانسته و نخواسته اسباب رنجش مخاطبان مازندرانی‌اش را فراهم نمی‌آورد.

 

منبع : مازند اسپرت (مازند ورزش)
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
کارگرخوزستانی که 5 ماهه حقوق نگرفته
عادل دیگه عملا نشان داد که وابسته به پول هدایتی و غیره هست . مطمئن باشید :
تا نباشد دلاری عادل نکند طرفداری