تاریخ انتشاردوشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۱
کد مطلب : ۱۳۴۲۸۴
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: افزایش اندک قیمت گوشت گوسفندی و گوسفند زنده در روزهای منتهی به عید قربان طبیعی است، اما کمبودی در گوسفند زنده مشاهده نمی‌شود.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، علی اصغر ملکی رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: هر کیلوگرم گوسفند زنده با 500 تومان افزایش در روزهای اخیر به دلیل نزدیک شدن به عید قربان، به حدود 11 هزار تا 11 هزار و 500 تومان رسیده است.

وی با تأکید بر اینکه هیچ گونه کمبودی در عرضه گوسفند زنده برای عید قربان وجود ندارد، افزود: افزایش اندک قیمت گوشت گوسفند و گوسفند زنده در روزهای منتهی به عید قربان طبیعی است و طبق روال معمول به دلیل افزایش تقاضا این افزایش قیمت هر ساله مشاهده می‌شود.

ملکی تصریح کرد: پیش‌بینی ما افزایش حدود هزار تومان در هر کیلوگرم گوشت گوسفند زنده است و احتمالا در روزهای منتهی به عید قربان و روز عید هر کیلوگرم گوسفند زنده در نهایت با قیمتی حدود 12 هزار تا 12 هزار و 500 تومان عرضه شود.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با توصیه به مردم برای خرید دام قربانی از جایگاه‌‌های ویژه در مناطق 22 گانه شهر تهران، گفت: در این مکان‌ها دامپزشکان و ناظران بهداشتی قبل و بعد از ذبح دام توسط ناظران بهداشتی و دامپزشکان دام قربانی را معاینه و بررسی می‌‌کنند و پس از تایید سلامت دام، گوسفند ذبح شده به متقاضی تحویل داده می‌شود./آ
 
منبع : فارس
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

ویروس کرونا با غربِ مدعی چه کرد؟
يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۰
" چمرانم" آرزوست...
پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۱
هندسه و نظم جهانی در پسا کرونا
چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۸
تقابل تفکر جهادی و هالیوودی در بحران‌ها
سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۳