تاریخ انتشاردوشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۶
کد مطلب : ۱۳۴۱۸۰
خدمات پزشکی و روانشناسی صلواتی به مناسبت هفته دفاع مقدس به همت گردان انصار الرسول در قطعه ۴۰ گلزار شهدای بهشت زهرا (س) ارائه می‌شود.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، ایستگاه صلواتی رزمندگان گردان انصار الرسول در قطعه 40 گلزار شهدای بهشت زهرا(س) به مناسبت هفته دفاع مقدس آماده خدمت‌رسانی به زائران با خدماتی ویژه خواهد بود.

در این رابطه محمدرضا کشوی یکی از مسئولان ایستگاه صلواتی رزمندگان گردان انصار الرسول عنوان کرد: به مناسبت هفته دفاع مقدس، با برپایی نمایشگاهی از عکس تمامی گردان‌های خط شکن و تصاویر فرماندهان شهدای لشکر 27 محمد رسول الله (ص) یاد و خاطره آن روزهای پر حماسه را گرامی خواهد داشت.

وی ادامه داد: علاوه بر حضور پزشکان صلواتی که پنجشنبه هر هفته به زائران خدمات ارائه می‌دهند ایستگاه صلواتی در این چند هفته دفاع مقدس با مشاوره حقوقی صلواتی، مشاوره روانشناسی صلواتی، کارگاه خودشناسی، مشاوره مذهبی، واکس صلواتی، آرایشگاه صلواتی و پذیرایی آماده ارائه خدمات به زائرین گلزار شهدا خواهد بود.

کشوری خاطرنشان کرد: ایستگاه صلواتی رزمندگان گردان انصار الرسول در تلاش است با برپایی این ایستگاه‌ها و ارائه خدمات مناسب با شرایط روز به زائران گلزار شهدا، فرهنگ خدمات صلواتی و کار جهادی که یادگار ارزشمند دفاع مقدس است را ترویج دهد./آ
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جوان‌فریبی با بزن و بکوب
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴
غربت محرومان در مجلس توانگران
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۱
مهدویان و سیمرغ شکسته
يکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳