تاریخ انتشاردوشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۰
کد مطلب : ۱۳۳۹۵۵
تمسخر کاربران استرالیایی با دیدن فیلم کودکی که به طور مادرزادی کوتوله آفریده شده بود، موجب رنجش خاطر بسیاری از افراد از جمله مادرش شد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، یک کودک چهار ساله که به طور مادزادی کوتوله است مورد حمله برخی از کاربران سنگ‌دل فضای مجازی قرار گرفت.
مادر این پسر 4 ساله که فیلمی از شکلک در آوردن فرزندش در جلوی آینه در فیس بوک به اشتراک گذاشت، با توهین ها و واکنش نامناسب کاربران در فضای مواجه شد.


کاربران در زیر فیلم این کودک 4 ساله، جملاتی همچون "چه کودک زشت و بدترکیبی"، "این کودن زشت را نگاه کنید" نوشته بودند، شخص دیگری نوشته بود: " این نتیجه اعتیاد و مصرف مواد در دوران بارداری است"

مادر این کودک در مصاحبه ای که با روزنامه دیلی میل استرالیا گفت: این موضوع من را کاملا آزرده خاطر کرد. من این فیلم را روی صفحه شخصی خودم منتشر کردم ولی پس از مدت کوتاهی در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد و مورد حمله و توهین کاربران قرار گرفت.


وی در ادامه گفت: من واقعا به فرزندم و کارهایش افتخار می کنم. او بسیار با مزه و با استعداد است. هیچ مادری دوست ندارد که به فرزندش چنین حرف های رقت باری زده شود و مورد تمسخر قرار گیرد.


خواندن چنین کامنت هایی از کاربرانی که ادعای جهان اول بودن می کنند و به ظاهر خود را قشری با فرهنگ و متمدن می خوانند جای بسی تفکر دارد. 
منبع : باشگاه خبرنگاران
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جوان‌فریبی با بزن و بکوب
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴
غربت محرومان در مجلس توانگران
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۱
مهدویان و سیمرغ شکسته
يکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳