به اتهام ارتداد و نبرد با دولت اسلامی صورت گرفت؛

ذبح تروریست رقیب بدست داعش/تصاویر (18+)

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۶
کد مطلب : ۱۰۳۲۰۳
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، گروه تروریستی داعش از ابتدای تاسیس در کشور سوریه و عراق ، علاوه بر تکفیر مردم این دو کشور اعم از شیعه ، سنی ، مسیحی ، کرد ، عرب ، ترکمن و ... به دلایل مختلف علم مخالفت و تکفیر سایر گروههای تروریستی تکفیری رقیب خود را نیز بر افراشته است./آ

ذبح تروریست رقیب بدست داعش!
 
در همین راستا واحد رسانه ای گروه داعش ساعتی پیش با انتشار یک ویدیو از دستگیری یکی از نیروهای گروه تروریستی تکفیری رقیب خود با نام "زیاد عبدالعال" اهل و ساکن شهر "قریتین" در استان "حمص" در منطقه "بادیه دمشق"(مرتبط با بادیه حمص و دیرالزور) خبر داده است.
 
ذبح تروریست رقیب بدست داعش!
 
در این ویدیو که به شیوه سایر تصاویر منتشر شده مشابه از جنایات داعش بر اساس سناریوی از پیش تعیین شده و با تکنیکهای ویژه سینمایی تصویر برداری و تدوین شده است ، ابتدا تروریست دستگیر شده خود را معرفی کرده و شرحی از چگونگی پیوستن خود به گروههای تروریستی فعال در منطقه محل سکونت خود و نبردهای آن گروه تکفیری با گروه تروریستی تکفیری داعش سخن گفته و در ادامه با دست خود قبر خود را کنده و در نهایت بدست عناصر داعش با فریاد الله اکبر ذبح می گردد.
 
ذبح تروریست رقیب بدست داعش!
 
ذبح تروریست رقیب بدست داعش!
 
ذبح تروریست رقیب بدست داعش!
 
لازم به ذکر است که اختلافات میان گروه داعش با سایر گروههای تروریستی تکفیری فعال در کشور سوریه ، به دلیل پیروی همه این گروهها از تفکر تکفیری و فرقه وهابیت ، منشا اعتقادی نداشته بلکه به انگیزه هایی همچون تعصبات گروهی ، اختلاف بر سر چگونگی و میزان بهره مندی از کمکهای کشورهای حامی و صادر کننده تروریسم تکفیری همجون ترکیه ، عربستان سعودی ، قطر و برخی کشورهای فرامنطقه ای حامی تروریسم همجون آمریکا ، اسراییل ، انگلیس و فرانسه باز می گردد.
 
ذبح تروریست رقیب بدست داعش!
 
در این نبردها هزاران تروریست تکفیری عضو گروههای داعش ، القاعده ، جبهه اسلامی ، ارتش آزاد و ... به هلاکت رسیده و هزاران نفر دیگر بشدت زخمی شده اند. افزایش سطح درگیریها میان دو طرف و گسترش جغرافیای جنگ میان این گروهها موجبات افول محسوس قدرت نظامی و نمایانگر جهره واقعی آنها در نزد افکار عمومی کشورهای منطقه خصوصا مردم سوریه و عراق شده است./آذبح تروریست رقیب بدست داعش!
منبع : مشرق
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خدا را شکر که دشمنان ما احمق‌اند
شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷
مزدوران ملکه و ترامپ
جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵
آقای روحانی! لطفا رئیس جمهور باشید
شورای نگهبان، امانتدار آرمان‌ها
پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۵