رئیس ‌بسیج جامعه زنان کشور:

حیازدایی در جامعه سازمان‌دهی شده است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۶
کد مطلب : ۳۹۲۶۳۵
رئیس ‌بسیج جامعه زنان کشور با بیان اینکه به طور قطع مردم از مجریان قانون حمایت خواهند کرد چرا که نگران آینده حریم خانواده و فرزندان خویش هستند، گفت: کسانی که در ملأعام عامدانه به حیازدایی و عفت‌زدایی اقدام می‌کنند، تعدادشان بسیار قلیل بوده و قطعا برنامه‌ریزی شده و سازماندهی شده است، از این رو مردم و جوانان منتظر هستند مسئولان جلوی هنجار شکنان را قاطعانه بگیرند.
۰
plusresetminus
حیازدایی در جامعه سازمان‌دهی شده است
به گزارش بلاغ، خانم مینو اصلانی سیاست‌های نادرست برخی مسئولان را عامل گسترش ولنگاری فرهنگی در جامعه دانست و گفت: طبق صریح روایات؛ مردم به دولتمردان خود شبیه‌تر هستند تا پدرانشان، رفتارها و تصمیم گیری‌های مسئولان به طور قطع در ولنگاری فرهنگی جامعه بسیار تاثیرگذار بوده است.

رئیس ‌بسیج جامعه زنان کشور افزود: متاسفانه علیرغم توجه به هشدارهای رهبری مبنی بر تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی، ناتوی فرهنگی و جنگ نرم، از سوی مسئولان درک و پذیرش مناسبی صورت نگرفت بلکه با صدور برخی بخشنامه‌ها عکس آن هشدارها نیز عمل شد.

وی اظهار داشت: برای مثال در دوران اصلاحات بخشنامه‌ای به وزارتخانه‌ها و ادارات صادر شد مبنی بر اینکه به حجاب مراجعین کاری نداشته باشید، سختگیری نسبت به حجاب پرسنل مراکز دولتی صورت نپذیرد، حتی به حراست‌ها اعلام شد نسبت به حجاب افراد در ورود و خروج از وزارتخانه‌ها، دستگاه‌ها و دانشگاه‌ها دخالتی نداشته باشند.

خانم اصلانی گفت: امروز بیش از 260 شبکه ماهواره‌ای حیازدا و هزاران سایت و شبکه اجتماعی مستهجن به زبان فارسی علیه عفاف و حجاب فعالیت می‌کنند؛ با وجود این مسئله مهم‌ترین مطالبه مردم راه‌اندازی اینترنت پاک داخلی و تولید شبکه‌های بومی قوی بود که از سوی مسئولان مربوط نیز مورد بی‌توجهی قرار گرفت.

رئیس ‌بسیج جامعه زنان کشور با اشاره به مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی در موضوع عفاف و حجاب، بیان داشت: قانونی که این شورا به عنوان حجاب و عفاف تصویب کرده کاملا جنبه اجرایی در کشور داشت اما متاسفانه دستگاه‌های نظارتی غیر از سازمان بسیج مستضعفین و بعضا ناجا هیچ نظارتی در این زمینه انجام ندادند تا این قانون در کشور اجرایی شود.

وی با تاکید بر اینکه ملت ایران خواهان پیاده شدن قوانین عفاف و حجاب و رفتارهای عفیفانه در جامعه هستند، ابراز کرد: از دیگر مطالبات مردم از مسئولان آن است که می‌خواهند در سطح ادارات و مراکز دولتی رفتار عفیفانه مورد توجه قرار گیرد و فکری برای اختلاط زن و مرد نامحرم در مراکز علمی، فرهنگی و اداری که زمینه‌ساز بسیاری از ناهنجاری‌ها و گسست نظام خانواده است، صورت بپذیرد. اصلانی گفت: مردم انتظار دارند با تقدیم هزاران شهید و با مجاهدت‌هایی که تا به امروز برای پیاده کردن احکام الهی صورت گرفته مسئولان در اجرای قوانین مصمم بوده و این همه تعلل نکنند.

رئیس‌بسیج جامعه زنان کشور اظهار داشت: به طور قطع مردم از مجریان قانون حمایت خواهند کرد چرا که نگران آینده حریم خانواده و فرزندان خویش هستند ملت ایران به درستی می‌دانند که مهم‌ترین پیامد بدحجابی و بی‌عفتی از بین رفتن جایگاه خانواده است.

وی خاطرنشان کرد: کسانی که در ملأعام عامدانه به حیازدایی و عفت زدایی اقدام می‌کنند، تعدادشان بسیار قلیل بوده و قطعا برنامه‌ریزی شده و سازماندهی شده است، از این رو مردم و جوانان منتظر هستند مسئولان جلوی هنجارشکنان را قاطعانه بگیرند.
منبع : رسا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما