تاریخ انتشارپنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
کد مطلب : ۳۸۷۶۹۳
مدیرکل فرودگاه‌های مازندران در پاسخ به این سوال که آیا به دنبال افزایش سفرهای داخلی از مازندران به سایر استان‌های دیگر کشور هستید یا خیر، گفت: تبریز یکی از مقاصد پروازی هدف ما بود که البته دو پرواز آزمایشی نیز انجام شد و امیدواریم پرواز هوایی از مازندران به تبریز مجددا پس از ماه مبارک رمضان، احیا شود.
۰
plusresetminus
تقویت مسیر پروازی مازندران به تبریز پس از ماه رمضان/در حال مذاکره پروازی با کشورهای CIS هستیم
سعدالله وطن‌خواه در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار بلاغ، در خصوص برخی اخبار مبنی بر تجهیز و نوسازی ناوگان تاکسی فرودگاهی در فرودگاه‌های مازندران، اظهار کرد: تاکسی فرودگاه زیر نظر تاکسیرانی است و دست ما در این خصوص باز نیست.

وی افزود: البته ما در این خصوص پیشنهاداتی داده‌ایم که در مرحله مذاکره قرار دارد و از آن‌جا که به قطعیت نرسیده است، لذا اطلاع‌رسانی آن مطلوب نیست و پس از موافقت، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران در پاسخ به این سوال که در حال حاضر پرواز هوایی از مازندران به چه استان‌ها و مقاصد داخلی در کشور در حال انجام است؛ خاطرنشان کرد: هم اکنون سفرهای داخلی از مازندران به مقاصد هرمزگان، فارس، عسلویه، بوشهر، کیش، تهران و مشهد در حال انجام است.

وطن‌خواه در پاسخ به این سوال که آیا به دنبال افزایش سفرهای داخلی از مازندران به سایر استان‌های دیگر کشور هستید یا خیر، عنوان کرد: تبریز یکی از مقاصد پروازی هدف ما بود که البته دو پرواز آزمایشی نیز انجام شد و امیدواریم پرواز هوایی از مازندران به تبریز مجددا پس از ماه مبارک رمضان، احیا شود.

وی اضافه کرد: البته راه‌اندازی خطوط پروازی از مازندران به اصفهان نیز در الویت بعدی ما قرار است که پیشنهاد آن را داده‌ایم و منتظر پاسخ و انجام امور ابتدایی لازمه هستیم.

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران در پاسخ به این سوال که آیا طی سال‌جاری برنامه‌ای برای افزایش پروازهای هوایی خارجی از مازندران به سایر کشورهای دیگر دارید یا خیر، عنوان کرد: بله، بدنبال رایزنی با برخی از کشورهای حوزه cis هستیم که پیشنهاداتی مطرح شده که باید ببینیم پاسخ چه خواهد بود و بلافاصله پس از موافقت، کشورهای مقصد اعلام خواهد شد.

وطن‌خواه در پاسخ به این سوال که آیا طی سال‌جاری برنامه‌ای برای افتتاح یا کلنگ‌زنی فرودگاه جدیدی در استان دارید یا خیر، اعلام کرد: نه برنامه‌ای برای افزایش تعداد فرودگاه‌های استان نداریم و بدنبال ارتقای سطوح گوناگون خدمات پروازی در فرودگاه‌های سه گانه استان هستیم.

وی در خصوص شرکت‌های هوایی فعال بومی در استان متذکر شد: تنها شرکت بومی استان شرکت وارش است که در حال فعالیت و افزایش خدمات پروازی است.

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران یادآور شد: طی سال‌جاری، پیگیری رفع موانع پروازی رامسر یکی از برنامه‌های در دستور کار ما است که اعتبارات اجرای این طرح در دست بررسی است.

این مسئول ادامه داد: با برطرف شدن موانع پروازی امكان نشست و برخواست هواپيماهای با بدنه متوسط در فرودگاه رامسر فراهم خواهد شد.

وطن‌خواه در پایان یکی دیگر از برنامه‌های در دست اجرا را متوجه فرودگاه ساری دانست و گفت: طی سال‌جاری هم حصار کشی و هم زه کشی محوطه فرودگاه در دست اجرا قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

حمـاسـه کربـلا غنی‌ترین سرمایه تربیتی بشـریت
تفرج یا تبرج
پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۶
3ماه تلاش برای بهره‌برداری از ماجرای دخترآبی
چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۸
زندگی را مجازی نسازیم!
دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۳