تاریخ انتشارپنجشنبه ۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۰
کد مطلب : ۳۸۳۶۴۸
معاون اجرایی سپاه کربلای مازندران دو مولفه روحیه جهادی و انقلابی را برای تحقق شعار سال با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب ضروری دانست.
۰
plusresetminus
ضرورت تقویت روحیه جهادی و انقلابی برای تحقق شعار سال
به گزارش بلاغ، عسکر مجیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، درباره نامگذاری شعار سال که توسط رهبرمعظم انقلاب سال رونق تولید» نام گرفت، اشاره کرد و اظهار داشت: معظم له همانند سال‌های گذشته در واقع یک چشم‌انداز را برای مردم و مسئولان مشخص کردند و شعار امسال نشان داد ایشان همچنان بر وضع اقتصادی و معیشت مردم توجه دارند.

وی با بیان اینکه از سال‌های گذشته و قبل از تحریم رهبر معظم انقلاب به اقتصاد کشور توجه داشتند، اما بعد از تحریم جهت گیری‌ها بیشتر شد، افزود: اقتصاد کشور باید جز اولویت‌های مسئولان باشد و در این مسیر گام بردارند.

مجیدی با اشاره به شعار سال گذشته که حمایت از کالای ایرانی»بود، گفت: شعار امسال که رونق تولید است در امتداد همان شعار سال گذشته است و باید بستر رونق اقتصادی را برای تولید کالای ملی آماده کرد.

این مسئول خاطرنشان کرد :مسئولان همت آنان در این جهت باشد اگر وارداتی داریم یا در داخل اشتغالی صورت می‌گیرد همه در مسیر رونق تولید ملی باشد تا بستر اقتصادی کشور شکوفا بشود و به یک اقتصاد پایدار و مقاوم برسیم.

معاون اجرایی سپاه کربلای مازندران، دو مولفه روحیه جهادی و انقلابی را برای تحقق شعار سال با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب ضروری دانست و گفت: انقلابی و جهادی بودن یعنی تفکر داخلی اعم از خستگی ناپذیری، خلوص و تلاش همه جانبه تا تحقق نتیجه است.

رئیس ستاد راهیان نور مازندران به نقش آفرینی راهیان نور در تحقق شعار سال پرداخت و افزود: یکی از کارهای راهیان نور ترویج تفکر روحیه جهادی و انقلابی است و این تفکر را در جوانان نهادینه خواهد کرد تا در گام دوم انقلاب و آنهایی که در رونق تولید نقش دارند،کمک کند.

وی یادآور شد: با توجه برنامه‌های خوبی که در مازندران در مسئله راهیان نور انجام شد، استقبال خوبی از شهرستان‌ها به صورت کاروانی و شخصی صورت گرفت که نکته شاخص آن استقبال چشمگیر جوانان و نوجوانان از این سفر بود و امیدواریم بتوانیم از این بستر خوب استفاده کنیم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما