تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰
کد مطلب : ۳۷۰۷۴۴
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آمل با بیان اینکه هیچ مجوزی در آمل بابت اخذ ورودی در نقاط گردشگری داده نشده است، گفت: اگر ورودی اخذ می‌شود در تعامل با بخشداری است که باید خرج همان مکان شود.
۰
plusresetminus
مجوزی برای دریافت ورودی در مناطق گردشگری آمل داده نشد
به گزارش بلاغ، محمدرضا شیدفر در گفت‌و‌گویی با اشاره به ثبت 65 اثر ملی، تاریخی، طبیعی و معنوی در آمل اظهار کرد: بیشتر مسافران شمال کشور و استان‌های مجاور، محور هراز را برای تردد انتخاب می‌کنند که نشان از اهمیت این مسیر است و باید به درستی از آن بهره برد.

وی با اشاره به اینکه نقاط گردشگری در آمل که ورودی اخذ می‌کنند بدون مجوز از گردشگری است، گفت: دریافت ورودی در نقاط گردشگری بدون مجوز از گردشگری درست نیست و نباید اخذ شود.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آمل با بیان اینکه هیچ مجوزی در آمل بابت اخذ ورودی در نقاط گردشگری داده نشده است، تصریح کرد: اگر ورودی اخذ می‌شود در تعامل با بخشداری است که باید خرج همان مکان شود.

این مسئول با اشاره به اینکه خدمات در نقاط گردشگری که ورودی اخذ می‌کنند پایین است، افزود: آب گرم، جنگل بلیران و پارک میرزاکوچک خان ورودی دریافت می‌کنند.

شیدفر با بیان اینکه به بخشدار دشت‌سر بابت وضعیت نامناسب منطقه بلیران نکاتی گفته شد، ادامه داد: بارها نامه بابت مشکلات این نقاط به ادارات ذی ربط زده شد که آنها باید پیگیری کنند.

وی با اشاره به اینکه باید برای ورود سرمایه‌گذار به نقاط گردشگری آمل تعامل بین ادارات وجود داشته باشد گفت: این مهم باید خواست همه باشد و به سرمایه‌گذار اجازه سرمایه گذاری و کار داد.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آمل در پایان با بیان اینکه باید از استقبال مردم به نقاط گردشگری آمل به درستی بهره برد، گفت: تا عید زمان زیادی نمانده و باید در ستاد تسهیل سفر این مشکلات مطرح و مرتفع کنیم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما