کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

مردم ایران 39 سال است که دشمنان را خار و ذلیل کردند/ راهپیمایی 22 بهمن دشمن را ناامید می‌کند

21 بهمن 1396 ساعت 13:30

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: ملت ایران 39 سال است که دشمنان را خار و ذلیل کردند، مردم باور دارند که حضور در راهپیمایی دشمنان را ناامید و عدم حضورشان آنان را خوشحال می‌سازد.


آیت‌الله سیدرحیم توکل در گفت‌وگو با بلاغ ضمن تبریک فرارسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: باتوجه به اینکه مقام معظم رهبری به 22 بهمن امسال تاکید ویژه‌ای کردند و حضور مردم در راهپیمایی را تماشایی خواندند، مردم باید حماسه‌ای دیگر را در این روز خلق کنند.
           
وی افزود: خوشبختانه ما مردم بابصیرت و زیرکی داریم، ملت ایران دشمن‌شناس و زمان‌شناس هستند و همیشه در وسط میدان حضور پررنگی را به نمایش می‌گذارند.
            
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد:  مردم در صحنه‌های بسیاری نشان دادند از مسئولان بصیرتر و آگاه‌تر هستند، نمونه بصیرت مردمی حماسه‌ای است که در 9 دی خلق کردند در صورتی که کسی از آنان دعوت نکرده بود.
             
توکل تصریح کرد: 22 بهمن امسال نیز صحنه حضور باشکوه مردم است و ملت می‌داند با حضور در راهپیمایی موجب خشنودی خدا و امام‌ زمان خواهند شد.
         
وی حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را عامل ناامیدی دشمنان دانست و گفت: ملت ایران اسلامی 39 سال است که دشمنان را خار و ذلیل کردند، آنان باور دارند که نیامدن‌شان دشمنان را خوشحال می‌سازد، پس حتما فردا خواهند آمد و با حضور خود دوستان را شاد و دشمنان را ناامید می‌کنند.
           
این استاد برجسته اخلاق افزود: علاوه بر حضور باشکوه مردم در راهپیمایی، شعارهایی که مردم باید هم‌صدا آن را فریاد بزنند بسیار اهمیت دارد، در شعارها باید ذلت دشمنان را مدنظر قرار دهیم و اهداف کشورهای غربی را بیان کنیم.
           
وی تاکید کرد: مردم ما امیدوار و بیدارند اما در شعارها بیداری و آگاهی بیشتری باید به جامعه تزریق شود، مردم باید نسبت به آینده امیدوارتر باشند و فراموش نکنیم که در خلال شعارها وظیفه مردم هم در این زمان  عنوان شود.
          

توکل در پایان با تاکید بر حمایت از ولایت و رهبری، گفت: نکته مهم و آخری که باید به آن اشاره کنیم حمایت از رهبری است، ولایت‌فقیه جان ماست و ما باید جان را در کف دست بگیریم و رهبر را یاری کنیم زیرا حمایت از ولایت‌فقیه به معنی یاری امام زمان(عج) است.


کد مطلب: 347856

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/interview/347856/مردم-ایران-39-سال-دشمنان-خار-ذلیل-کردند-راهپیمایی-22-بهمن-دشمن-ناامید-می-کند

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com