تاریخ انتشاردوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۱
کد مطلب : ۳۷۹۱۸۸
پروژه‌های بخش چمستان در دهه فجر، باحضور فرماندار شهرستان نور، بخشدار و شهردار،اعضای شورای شهر چمستان و مدیران برخی دستگاه‌ها در این بخش شهرستان نور افتتاح و به بهره برداری رسید.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،پروژه‌های بخش چمستان در دهه فجر، باحضور فرماندار شهرستان نور، بخشدار و شهردار،اعضای شورای شهر چمستان و مدیران برخی دستگاه‌ها در این بخش شهرستان نور افتتاح و به بهره برداری رسید.
در این بخش ساختمان جدید کمیته امداد امام خمینی(ره) بخش چمستان، مسکن معلولین تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان نور در روستای تورانکلا، ساختمان دفترشورا و دهیاری روستای دارکلا، مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در روستای بوته‌ده،افتتاح پروژه های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نور از قبیل پروژه های طرح هادی و آسفالت راه روستایی در روستاهای امیرآباد، ولیرکان و رمشی و دو دستگاه فیدر۲۰کیلوولت در ایستگاه ۶۳/۲۰ کیلوولت چمستان جهت اتصال به نیروگاه افتتاح شد.

در پایان نیز گلزار شهدای روستای سعادت‌آباد با حضور مسئولان عطر افشانی و غبارروبی و مرحله دوم کاشت نهال در قالب طرح میراث ماندگارنم در گلزار شهدا و آرامستان این روستا انجام شد.


 نمایشگاه آثار خبرنگاران خانه مطبوعات شهرستان نور با حضور فرماندار، معاون فرماندار، شهردار رویان، بخشدار بلده و خبرنگاران شهرستان افتتاح شد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما