تاریخ انتشارسه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۱
کد مطلب : ۳۴۶۶۳۹
استاندار مازندران با تاکید بر تداوم طرح‌های محرومیت‌زدایی سپاه در استان، گفت: دولت تدبیر و امید، ۵۵۰۰ میلیارد پروژه عمرانی و زیربنایی در استان اجرایی کرد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، محمد اسلامی در مراسم افتتاح طرح‌های محرومیت‌زدایی سپاه کربلای مازندران در بخش محروم چهاردانگه ساری، اظهار کرد: هر اداره ای که مانع کار برای اجرای طرح ‌های عمرانی و زیربنایی در استان می‌شود به بنده منتقل کند حتما پیگیری می کنم.

وی درباره رفع مشکلات آب شرب منطقه، اظهار داشت: در این رابطه تفاهم نامه ای امضا تا کاستی‌های آب و برق را در منطقه برطرف کنیم.

استاندار مازندران با اشاره به ظرفیت‌های بکر گردشگری و اقتصادی در بخش چهاردانگه ساری، تصریح کرد: نکته اساسی این است که با کمک مردم بتوانیم اشتعال را در مناطق روستایی استان ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه صنایع مولد و اشتغالزا را در مازندران باید رونق دهیم، افزود: کیاسر دارای جاذبه بکر گردشگری و اثر طبیعی سورت بوده که در جهان شهره است و جای خالی دفتر نمایندگی اداره صنایع دستی، میراث فرهنگی و گردشگری در شهر کیاسر احساس می‌شود.

اسلامی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید در سال‌های اخیر، 5500 میلیارد تومان در مازندران در حوزه عمرانی و زیربنایی هزینه کرده است، افزود: باید شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان نسبت به اجرای صحیح طرح تفکیک زباله از مبدا اهتمام جدی داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه تجهیزات نیروگاه زباله‌سوز نوشهر و ساری آماده شده است، گفت: امیدواریم این دو پروژه اواسط سال آینده راه اندازی تا معضل انتقال و دپوی زباله در منطقه پشتکوه کیاسر برطرف شود.

استاندار مازندران یادآور شد: فعالیت‌های بوم‌گردی و طبیعت گردی از سوی سازمان گردشگری مشمول دریافت تسهیلات خواهند شد. بعد از گذشت 38 سال از انقلاب زیبنده نیست که در مرکز مازندران محرومیت وجود داشته باشد.

برطرف کردن محرومیت در منطقه چهاردانگه ساری

سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین بابایی، فرمانده سپاه کربلای مازندران نیز در این مراسم با اشاره به اینکه در منطقه چهاردانگه محرومیت نباید داشته باشیم، گفت: باید کار کنیم که اشتغال ایجاد کنیم و افرادی که تمکن مالی دارند این کار را انجام دهند.

وی بیان کرد: قرارگاه پیشرفت و آبادانی در هزار روستای کشور کار خود را شروع کرده و در مازندران در سه دهستان با 100 روستا برای محرومیت‌زدایی انتخاب کردیم که شروع شده است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه کارهای بزرگ را با کمک مردم می‌توانیم انجام بدهیم، تصریح کرد: سپاه با کمک مردم برای مردم کار کند و محرومیت‌زدایی می‌کند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما