تاریخ انتشاريکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۰
کد مطلب : ۳۷۶۸۷۳
یکی از مقامات بلند پایه آمریکا در ارتباط با پوشش در ایران گفت: هر زن چادری در کوی و برزن ایران؛ به منزله پرچم جمهوری اسلامی ایران است؛ لذا ما برای براندازی این نظام؛ باید حجاب را سست نماییم.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،  استفاده ابزاری از زن و تلاش جهت حیا زدایی از زنان برای فاسد کردن آنها و به تبع آن، سست کردن حضور مردان مبارز برای مقابله با استعمارگران در همه جوامع به ویژه جوامع مسلمان و ایران اسلامی، همواره مد نظر دولت‌های استکباری بوده و روز به روز نیز بر ابعاد آن افزوده می شود. به نمونه های زیر توجه کنید.
 
برای براندازی باید چادر را از سرزنان برداریم
 
مارتین ایندیک، از عناصر اصلی محقق آمریکایی درباره اسلام  و خاورمیانه می گوید:  دیگر وقت آن نیست که دانشجویان را به خیابان‌ها بکشانیم؛ بلکه باید چادر را از سر زنان برداشت و از این طریق می‌توان نظام اسلامی ایران را سرنگون کرد.

باید به جای بمب برسر مسلمانان دامن‌های کوتاه بریزیم
 
میشل نویسنده اسلام ستیز فرانسوی می گوید: جنگ بر ضد اسلام گرایی؛ با کشتن مسلمانان فایده ای ندارد؛ فقط با فاسد کردن آن ها می‌توان به پیروزی دست یافت. پس باید به جای بمب بر سر مسلمانان دامن ها ی کوتاه فرو بریزیم.
 
 ابراز خوشحالی از تعدیل حجاب
 
جیمز لادن خبرنگار رادیو ملی آمریکایی طی گزارشی با خوشحالی اعلام کرد: مردم ایران برای آزادی بیشتر فشار آورده اند. اکنون انواعی از موسیقی که قبلاً با مخالفت شدید رو به رو بود؛ عمومیت یافته؛ و زن ها حجاب را تعدیل می کنند و کت های آنان کوتاه و کوتاه تر می شود.
 
 تغییر فرهنگ مهمترین عامل براندازی
 
دیویدکیو مامور سابق سیا: مهم ترین حرکت در جهت براندازی جمهوری اسلامی، تغییر فرهنگ جامعه فعلی ایران است و ما مصمم به آن هستیم.
 
عقیده را باید با عقیده شکست داد
 
کنت دمارانش رئیس سابق جاسوسی فرانسه در اظهاراتی به ریگان رئیس جمهور سابق آمریکا گفته بود : شما نمی توانید با یک عقیده به وسیله تانک و هواپیما مبارزه کنید. شما باید با هر عقیده ای به وسیله عقیده بجنگید. این بار دشمن ما مذهب است.
 
ده برابر شدن امید دشمن با بر داشته شدن یک چادر
 
فرانتس فانون جامعه شناس و فیلسوف فرانسوی: استعمار حداکثر کوشش خود را بر مسئله چادر تمرکز داده است. هر چادری که دور انداخته می شود افق جدیدی را که تا آن هنگام بر استعمارگر ممنوع بود در برابر او می گشاید. پس از دیدن هر چهره بی حجابی امید های حمله ور شدن اشغالگر ده برابر می گردد.
 
ترویج برهنگی انقلابی علیه ایران است
 
بنیامین نتانیاهو به کمیته اصلاح دولتی آمریکا گفت: آمریکا می تواند با پخش سریال های فاکس که افراد زیبا روی جوان را در وضعیت های متنوعی از برهنگی نشان می دهند و زندگی های فریبنده و مادی گرایانه دارند و رابطه های بی قید جنسی برقرار می کنند یک انقلاب را علیه حکومت ایران به راه اندازد. این[سریال ها] واقعا براندازانه هستند. جوانان ایرانی دلشان از لباس های دلپسندی که دراین سریال ها می بینند خواهد خواست. آن ها استخرها و زندگی های پرزرق و برق  راخواهند خواست.
 
برای فاسد کردن خانواده ها باید حجاب را از زنان گرفت
 
مستر همفر جاسوس معروف انگلیسی: زنان مسلمان دارای حجاب محکم هستند و نفوذ فساد در میانشان ممکن نیست. به هر وسیله ای شده باید آن ها را از حجاب اسلام خارج کرد. آنگاه مردان و جوانان فریفته می شوند و فساد در کانون خانواده ها رخنه می کند.
 
 
 خوشحالیم که از حجاب زن ایرانی فقط یک روسری مانده است
 
یکی از جاسوسان کاخ سفید در گزارش خود آورده است: ما موفق شدیم چادر مشکی زن ایرانی را به چادر توری و گل دار تبدیل کنیم چادر را هم به مانتو و مانتوهای بلند را به مانتوهای رنگین تنگ و خیلی کوتاه. اکنون از حجاب برخی زنان مسلمان فقط یک روسری مانده است.
 
 هر زن چادری به منزله پرچم جمهوری اسلامی است
 
یکی از مقامات بلند پایه آمریکا در ارتباط با پوشش در ایران گفت: هر زن چادری در کوی و برزن ایران؛ به منزله پرچم جمهوری اسلامی ایران است؛ لذا ما برای براندازی این نظام؛ باید حجاب را سست نماییم.
 
مطالب بالا فقط مشتی از خروارها توطئه و برنامه تدوین شده دشمن برای دین زدایی از جامعه ایرانی و مقابله و تضعیف نظام اسلامی است.
اینکه می‌گوئیم موضوع حجاب وسرمایه‌گذاری غربی‌ها و دشمنان ملت ایران بر روی آن از یک موضوع فردی فراتر رفته و به برنامه‌ای برای مبارزه و نابودی اعتقادات و مقدسات اسلامی و سر نگونی جمهوری اسلامی تبدیل شده است به همین دلیل است . اینکه می‌گوئیم حجاب زن مسلمان ایرانی پرچم مبارزه با دشمن خونخوار در همه عرصه‌های نبرد به ویژه تهاجم و قتل عام فرهنگی است با استناد به این اعترافات دشمنان ملت ایران است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا تنها این زن و شوهر مقصرند؟!
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۴
کرونا تجلی‌گاه تمدن پر عزت ایرانی اسلامی
عید فطر، شروعی دوباره
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۲